Сергій Мельничук

Народний депутат України, представник депутатської групи “Воля народу” Сергій Мельничук в інтерв’ю програмі Політика.ua торкнувся основних подій тижня, що минає. Так, коментуючи скандал із “мирним планом” нардепа від Радикальної партії Андрія Артеменко, Сергій Мельничук заявив, що депутата використали антиукраїнські сили: “Зараз ідуть домовленості по Україні, геополітично ми нічого не вирішуємо. По нам будуть вирішувати в Америці та Росії, отже Артеменка використали в тіньовій грі, щоб підставити підніжку оппоненту.”

На питання про те, чи здатні українці самостійно вдало боротися з корупцією, Мельничук відповів: “Українці мають відгородити від влади усіх, хто перебував при владі до 2014 року. Потрібне очищення, але не таке, яке передбачає люстраційний закон Єгора Соболева, який не дав потрібних результатів. Потрібно змінити виборчу систему, розділити бізнес і політику. Усунути двовладдя: одвічна боротьба Президента і Прем’єр міністра, на якій Україна втрачає. Запровадити двохпалатний парламент з окремими повноваженнями, які б не пересікалися.”

Коментуючи дії нардепів-організаторів так званої “блокади ОРДЛО”, Мельничук зазначив: “В “Самопомочі” є багато нових достойних людей, які пропонують правильні законопроекти, але прийшли також аферисти і популісти, які піаряться на крові. Тема боротьби з контрабандою піднята правильно, але чому вони не піднімали її, коли були в коаліції?”

Читайте також:  СБУ в Харьковской области задержала боевика "ЛНР"