Користувач торкається екрана свого телефону сотні, якщо не тисячі разів на день. Цей елемент досить делікатний, тому не дивно, що за такого навантаження він може раптово вийти з ладу. Однак той факт, що телефон не реагує на дотик, не обов’язково може означати, що пошкоджено апаратну частину. Перш ніж звертатися за професійною допомогою, можна спробувати розібратися в проблемі самостійно, виявивши причину несправності.

Помилки операційної системи

 ОС відповідає за зв’язок між сенсорним екраном та апаратною начинкою. Якщо у програмному забезпеченні є помилка або збій, то сенсорний екран може не працювати. У таких випадках скидання налаштувань або перезапуск пристрою може вирішити проблему

Немає контакту з екраном телефону

 Сенсорний екран працює, тому що ваш палець є струмопровідним. Якщо тачскрин не реагує на дотик, необхідно з’ясувати, що саме заважає йому працювати. Захисна плівка або загартоване скло на дисплеї можуть бути занадто товстими, що спричиняє подібні проблеми. По суті це той самий випадок, коли у вас виникають проблеми з сенсорним екраном, коли руки знаходяться в рукавичках.

Програми з високим споживанням пам’яті

 Якщо вашому смартфону вже кілька років, можливо, його продуктивність трохи знизилася. Це означає, що при запуску ресурсозатратних програм виникають затримки в роботі обладнання. Через це дуже часто система підвисає, а разом із цим некоректно працює сенсорне керування. У цьому випадку необхідно закрити всі фонові програми, які були запущені раніше або використовувати лише лайт версії софту.

Механічне пошкодження

 Звичайно, найсерйозніша причина сенсорного екрану, що не працює, пов’язана з його механічним пошкодженням. Під час падіння сенсорний екран буде найбільш вразливим для пошкоджень. Тріщини, подряпини або дефекти можуть виникнути не тільки на склі, що захищає екран, але й на дисплеї. Коли подібна ситуація вже трапилася, виправити її можна тільки шляхом заміни тач панелі. Скористатися такою послугою можна тут https://www.aks.ua/uk/remont-telefony/zamena-tachskrina.html

Читайте також:  Відійшов у вічність батько Героя України Василя Сліпака -

 Це, звичайно, найпоширеніші причини непрацюючого тачскрину на телефоні. Виявивши одну з них, можна буде легко знайти шлях вирішення. Отже, перш ніж панікувати і робити необдумані дії, перевірте ретельну перевірку.