У КМДА заявили про загрозу зриву заходу до 9 травня -

У КМДА заявили про загрозу зриву заходу до 9 травня

Через усну заборону Міністерства культури захід до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Києві перебуває під загрозою зриву. Проте згодом у міністерстві заявили, що не видавали жодних заборон.

Про це повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, передає пресслужба КМДА, інформує .

За її словами, технічне обладнання для монтування сцени не пропускають на територію Національного музею історії України у Другій світовій війні.

“Це традиційний захід, який відбувається у Києві щорічно понад 20 років. Сьогодні зранку нам стало відомо, що техніку та обладнання для монтування сцени не пропускають на територію музею. Пояснити причини такого рішення керівництво музею не може й посилається на пряму усну заборону Міністерства культури”, — сказала Хонда.

Вона додала, що жодних документів, які б підтверджували це рішення Міністерства культури, у керівництва музею немає. Заступниця голова КМДА вважає, що фактично йдеться про спробу зриву проведення щорічного заходу.

Згодом у Мінкульті заявили про відсутність будь-яких усних заборон для проведення заходів на території Національного музею історії України у Другій світовій війні. Там повідомили, що запит від КМДА на проведення заходів отримали 7 травня.

“Перевіривши, що проведення заходів розмежовано в часі, аби не допустити порушення санепідемвимог, дозвіл було надано. Сьогодні, 8 травня, усе технічне обладнання для монтування сцени було пропущено на територію Національного музею історії України у Другій світовій війні. Поетапний запуск техніки на території музею був пов’язаний із розмежуванням її обсягів. Аби не допустити порушення карантинних обмежень. З 12-ї години було розпочато монтаж сцени”, — пояснили у пресслужбі Мінкультури.

Читайте також:  Нічого не міняється? За останні два роки в Україні відкрито півсотні нових заводів (КАРТА)

При цьому в міністерстві висловили стурбованість тим, що жоден із представників столичної влади не звернувся до відомства, “щоб з’ясувати перебіг справ, вибравши шлях публічного скандалу”.

9 травня на території Національного музею історії України у Другій світовій війні запланована подія “Пам’ятаємо — Перемагаємо!”, а також поминальні богослужіння за жертвами війни.

Коментарі

Позначки: Київ