Сьогодні, 17.04.2016 о 16:00 у столиці, на Алеі Героїв Небесної Сотні біля Хреста (Меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні) вшанують пам`ять загиблих Героїв – Володимира Рибака, Юрія Поправки, Юрія Дяковського.

Володимир Рибак, Юрій Поправка, Юрій Дяковський – були справжніми Патріотами України. Вони були одними з перших, чиє життя забрала любов до України та війна з російськими оккупантами та проросійськими терористами на сході нашої держави.

Усі троє Патріотів були жорстоко вбиті за те що були справжніми Українцями.

Віктор Рибак

Володимир Рибак – народився 30 листопада 1971 року.

Володимир Рибак виріс в м. Горлівка Донецької області.

Закінчив Донецький політехнічний інститут і Академію управління персоналом (юридичний факультет). Працював в МВС до 2007 року.

У останні роки був депутатом міської ради м Горлівки, був активним учасником подій на Майдані.

Він був чи не єдиною людиною, яка відкрито та до кінця свого життя захищала м. Горлівка від захоплення міста проросійськими бойовиками.

17.04.14 був викрадений сепаратистами після спроби встановити український прапор.

19.04.14 його знайшли у р.Торец поблизу м.Слов’янськ з множинними слідами тортур і розпореним животом.

Разом з ним знайшли Поправку Юрія, та пізніше там же знайшли і Дяковського Юрія.

Вічна пам`ять загиблому Герою!

Юрій Поправка
Юрій Поправка

Юрій Поправка – народився 11 вересня 1995 року у селі Морозівка Баришівського району Київської області.

У 2012 році закінчив київську гімназію № 183 “Фортуна”. З вересня 2012 року навчався заочно в КПІ на факультеті соціології та права. Працював у одному з відділень Ощадбанку Києва. 

Активно підтримував Революцію Гідності, стояв на передовій. Був бійцем 23 сотні Самооборони Майдану. Псевдо «Патріот». Згодом приєднався до «Правого сектора», а під час сутичок із бійцями «Беркуту» отримав поранення в ногу. Як Юрій опинився в охопленій сепаратистами місцевості, родичі покійного не втямлять. Він дійсно збирався на схід України, але, як пояснив батькам і одногрупникам, у – Харків, на день народження друга. У Донбасі перебував разом з друзями з Правого сектору.

Читайте також:  Домбровська Ольга - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS

У напрямку до Словянська був викрадений сепаратистами та закатований, тіло Юрія Поправки знайшли 22 квітня у річці Казенний Торець, що поблизу Слов’янська, із ознаками насильницької смерті поруч із тілом колишнього депутата Горлівської міськради Володимира Рибака.

Вічна пам`ять загиблому Герою!

Юрій Дяковський
Юрій Дяковський

Юрій Дяковський –  народився  27 лютого 1989 року і проживав в місті Стрий Львівської області.

Навчався у Стрийській гімназії імені Митрополита Андрія Шептицького. Вчителі та товариші по гімназії згадують, що він був дуже розумним і кмітливим, вчився на відмінно. Закінчив гімназію у 2006 році. Хлопець мріяв далі продовжити навчання в університеті. Тож невдовзі його мрія здійснилась – він поступив до в Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

16 квітня 2014 року Юрій Дяковський, разом з Юрієм Поправкою та ще трьома своїми товаришами з Майдану, вирушив до міста Слов’янська Донецької області. Вони не збирались вести там якісь бойові дії. На меті у хлопців було лише зібрати

До кордону з Донецькою областю хлопці прибули пізно ввечері. Наступного дня, 17 квітня, Юрія разом з товаришами захопили в полон сепаратисти. 28 квітня 2014 року тіло Юрія  з ознаками насильницької смерті було знайдене в річці Казенний Торець поблизу Слов’янська.

Вічна пам`ять загиблому Герою!

ГО»Родина Героїв Небесної Сотні» запрошує всіх бажаючих та Патріотів нашої України прийти 17.04.2016  о 16.00 та вшанувати пам*ять наших Героїв України

Віктор Рибак, Юрій Поправка, Юрій Дяковський
Віктор Рибак, Юрій Поправка, Юрій Дяковський

 Вічна пам`ять загиблим Героям!