Про це, 31 жовтня, на полігоні «Дівички», що на Київщині, під час підбиття підсумків змагань на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України повідомив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.
— За досвідом антитерористичної операції у нас дуже багато змін, які стосуються бойової підготовки. Якщо говорити саме про артилерійські підрозділи, то буквально нещодавно ми проводили випробовування із залученням офіцерів наукового центру бойового застосування артилерії, де якраз і показували специфіку застосування артилерії з використанням уже новітніх засобів, які маємо на озброєнні, зокрема, безпілотних літальних апаратів, — зазначив генерал армії України Віктор Муженко.

Під час бойової підготовки враховуватиметься специфіка досвіду, який набуто особовим складом, в тому числі і в формах та способах використання як засобів ураження, так і застосування відповідних підрозділів.

Як зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України, сам дух змагань є чинником, який підвищує мотивацію військовослужбовців та надає можливість оволодіти повним арсеналом прийомів і способів, які, можливо, не характерні для одного підрозділу, але можуть бути притаманні іншим.

gyhnju2y1ss uy3erlhbqgi z7r4rddy5ie