Україна отримала перші заявки на постачання цукру в Китай, повідомила у четвер, 24 листопада, прес-служба профільної асоціації «Укрцукор».

«Станом на сьогодні, ми вже маємо заявки із специфікаціями на постачання цукру та готуємо списки потенційних клієнтів», – йдеться у повідомленні.

За три дні участі асоціації на найбільшій продовольчій виставці азіатського регіону ANUFOOD China 2016 напрацьовано понад 30 бізнес-контактів на постачання цукру, крім Китаю, до Шрі-Ланки, Південної Кореї, Лівії, Анголи і ЄС.

В асоціації також повідомили, що зараз існують певні обмеження з прямим виходом на китайський ринок, оскільки українському цукру потрібне спеціальне ліцензування, отримання якого є складною бюрократичною процедурою. Тому українським виробникам доведеться добре попрацювати, щоб поставляти свою продукцію безпосередньо в Китай, а не через Гонконг.

“Незважаючи на всі заперечення, ми все ж зуміли зацікавити китайського споживача, зокрема коричневий буряковий цукор і білий рафінований, який був представлений на нашому стенді, викликав чималий ажіотаж серед відвідувачів”, – повідомили в асоціації «Укрцукор» і зазначили, що ціни на цукор в китайських супермаркетах досить привабливі – і починаються від 38 грн/кг.

Також в асоціації зазначили, що враховуючи те, що квоти на безмитні поставки цукру в ЄС для українських виробників залишаються незмінними — 20 тис. т і цей обсяг виробники закривають в перший місяць поставок, актуальним залишається пошук нових ринків збуту.

zaxid.net