Про це повідомляє посольство України в США.
За спільної ініціативи Посольства України в США та Державного концерну “Укроборонпром” Україна вперше була представлена на міжнародній виставці озброєння “AUSA-2017” в Вашингтоні.
Як повідомляється, Україна представила БТР-4 та дистанційно керований мінібронетранспортер “Фантом-2”.
У церемонії відкриття українського стенду на виставці взяли участь Посол України в США Валерій Чалий, Генеральний директор ДК “УкрОборонПром” Роман Романов та Перший заступник командувача ВДВ Генерал-майор Андрій Ковальчук.
Читайте також:
Кремлю сильно не понравилась эмблема ГУР Украины - сова пронзающая мечом территорию РФии
Артем Семеніхін (екс-мер "свободівець") - аморальний альфонс який не платить аліменти
Леся Кравець та її "ВБК ВОЛЯ". Люди Януковича продовжують незаконно багатіти на державних тендерах
Солошенко: Российские военные называли мне номера частей и фамилии офицеров, которые участвовали во ...
СБУ поймали шпионку-информаторшу террористов (ВИДЕО)


