Протягом вересня 2016 року 9 бригад усіх оперативних командувань у 5 областях проводять навчання резервістів та контрактників.

Задіяно більше 8000 військовослужбовців оперативного резерву, 10% з яких – офіцери.

Збори проходять в два етапи: перший – 3-15 вересня, другий – 12-24 вересня.

Особливістю проведення зборів є залучення близько 1 000 резервістів у кожну бригаду одночасно. Доукомплектування частин і підрозділів відбуватиметься в ППД, а практична частина навчань відбувається на полігонах та в навчальних центрах.
Навчання 92 ОМБР

Танкові підрозділи Нацгардії провели стрільби на Чернігівщині
Усі танкові підрозділи Національної гвардії пройшли залагодження та бойові стрільби на директрисі в селищі Гончарівське, що неподалік Чернігова.
Протягом трьох тижнів екіпажі бойових машин проходили, як теоретичний базис так і опановували практичні навичку у користуванні, обслуговуванні та ремонті Т-64Б та Т-72Б.

МіГ-29 завдає ударів по наземних цілях. Навчання на Гончарівському полігоні

Навчання по форсуванню водної перешкоди в 28-й омбр

Більше тисячі резервістів проходять залагодження на житомирському полігоні

Резервісти окремої артилерійської бригади ОК «Південь» готуються до бригадного тактичного навчання з бойовою стрільбою

Навчання оперативного резерву 95 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ

На загальновійськовому полігоні ВДВ, що на Житомирщині, тривають збори з оперативним резервом 95 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ.

Навчання резервістів на Яворівському полігоні

АРТИЛЕРИСТИ ВМС ЗС УКРАЇНИ УСПІШНО ВИКОНАЛИ НАВЧАЛЬНО-БОЙОВІ СТРІЛЬБИ
Один із артилерійських підрозділів військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України провів польовий вихід з практичним виконанням бойових стрільб із 152-мм гармат-гаубиць.

Навчання оперативного резерву 72 ОМБр

Підрозділи 72 окремої механізованої бригади виконали бойові стрільби вдень та вночі в рамках підготовки до бригадних тактичних навчань

На полігоні Широкий Лан тривають бригадні тактичні навчання. Військовослужбовці оперативного резерву активно включилися в роботу: згадують набуті на фронті навички та опановують нові. День і ніч тренуються танкісти, піхота, артилеристи, зенітники та бійці інших підрозділів.

Читайте також:  В оккупированной Макеевке пылает вражеский военный объект «Техносаб», детонируют боеприпасы (ВИДЕО)

Залізні взводи відкривають вогонь

На Яворівському полігоні розпочалися заняття з загальновійськової підготовки з одночасним злагодженням відділень (екіпажів, розрахунків, обслуг), взводів.

Курсанти Академії Нацгвардії взяли участь у сумісних навчаннях із військовослужбовцями ЗСУ

З курсантами-гвардійцями та військовослужбовцями 92 окремої механізованої бригади було проведено тренування на башкірівському танковому та артилерійському полігоні. Мета тренувань полягала у наданні курсантам практичних навичок у роботі командира.

Окремий загін спеціального призначення «Вега» здійснив сходження на найвищу точку України

Нещодавно, в рамках професійної підготовки, з військовослужбовцями Загону спеціального призначення Західного територіального управління Національної гвардії України відбулись польові заняття, де спецпризначенці практично відпрацьовували тактичні дії в складі бойових груп щодо виявлення і знищення незаконних збройних формувань в гірсько-лісистій місцевості та теми з гірської підготовки.

Тактичні навчання артилерійських з’єднань Сухопутних військ ЗС України

У миколаївських степах не вщухає гуркіт канонади — масштабні тактичні навчання артилерійських з’єднань Сухопутних військ ЗС України мали на меті відпрацювати нові форми та методи застосування ракетно-артилерійського озброєння.

Український Мілітарний Портал