Завдяки відновленню роботи харківського авіаційного підприємства “Укроборонпром” отримав у 2017 році ще 57 млн гривень виручки

Про повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

У 2017 році Харківське державне авіаційне підприємство “Укроборонпрому” відновило свою роботу, пройшовши важку процедуру реанімації, яка проводилась новим антикризовим менеджментом.

“Очоливши підприємство, яке за останні п‘ять років не випустило жодного літака та перебувало у надскрутному фінансовому стані, нове керівництво у 2017 році провело першочергові заходи: відновлено базові виробничі активи та забезпечено виплати зарплат працівникам”, – йдеться у повідомленні.

Серед кроків до відновлення було повернення опалення, енерго- та водопостачання на підприємство, погашення боргу у розмірі 300 тисяч гривень та купівля на прозорих тендерах генераторів. Також працівникам відшкодували заборгованість зарплати за минулі роки у розмірі 697 тисяч гривень.

Зазначається, що вже за 2017 рік фахівці підприємства здійснили технічне обслуговування 7 літаків різних моделей “Антонова” – Ан-72 та Ан-74, які експлуатуюся у Казахстані, Єгипті, Туркменістані та Україні. Вже за минулий рік “Укроборонпром” отримало 57 млн грн виручки завдяки роботі заводу.