Макі, нігірі, темпура, гункан, сашимі – у суші є справді багато цікавих підвидів. Але найбільшою популярністю користуються саме урамакі. Ці оригінальні роли рисом назовні завоювали серця мільйонів гурманів з усього світу.

Як усе з’явилося

У класичних суші багатовікова історія, перші аналоги страви з’явилися ще на початку нашої ери. При цьому урамакі – це досить новий різновид. Вони виникли в 70-х роках минулого століття. Їхньою батьківщиною є США. Незважаючи на відносну молодість і своє американське походження, страва стала візитною карткою паназіатської кухні.
Творцем урамакі вважається кухар Ічіро Машіта. Він помітив, що відвідувачам його ресторану не надто подобаються норі. Ічіро приготував роли так, щоб водорості були всередині. У результаті клієнти спочатку могли насолодитися розсипчастим рисом і соєвим соусом, і тільки після цього вони добиралися до екзотичних інгредієнтів у начинці. Урамакі відразу ж сподобалися гостям. Лише через кілька років їхні різновиди можна було зустріти в ресторанах паназіатської кухні в різних куточках світу.
Замовити урамакі та інші види суші можна на сайті https://chernivtsi.sushi-master.ua/menu/rolls. Компанія Sushi Master підготувала для жителів Чернівців велике меню, оперативну доставку по місту, вигідні акції та спецпропозиції, а також масу інших переваг.

Основні різновиди урамакі

Існує досить багато варіацій таких ролів. Ось найпопулярніші з них:
– Каліфорнія. Перші урамакі, які створив Ічіро Машіта. Головна відмінність страви – це яскравий декор. Ічіро прикрасив рис за допомогою ікри летючої риби та кунжуту. Завдяки цьому сет Каліфорнії має дуже ефектний вигляд. Всередину обов’язково кладуть огірок або авокадо, що додає свіжості;
– Філадельфія. Так називають роли, у начинці яких є крем-сир. Саме цей інгредієнт і подарував страві назву та ніжний смак. Найчастіше морепродукти кладуть не всередину, а прикрашають ними рулетики зверху. У результаті від сету Філадельфії неможливо відвести погляд;
– дракони. Виглядає страва дуже красиво. Зверху роли прикрашають різнокольоровими інгредієнтами і різними соусами, що додає драконам особливої естетики. Як основний інгредієнт найчастіше використовується елітний вугор.
Завдяки величезній різноманітності урамакі знайшли своїх шанувальників по всьому світу. Смачно, ефектно і незвично – завдяки таким своїм якостям ці роли стали топ-1 паназіатською їжею!

Читайте також:  Приватний ендокринолог у Львові