15 листопада 2018 року на території ДП «Київський бронетанковий завод» відбулась передача важкого озброєння та військової техніки від київських підприємств державного концерну “Укроборонпром” та приватного підприємства «Українська бронетехніка».
Українські бійці також отримали два десятки високоточних протитанкових комплексів Стугна-П та три десятки систем Корсар від КБ “ЛУЧ”, машини “Варта” та нові БТР-3, 82мм міномети та танки Т-64МБ.
Читайте також:
Укроборонпром представляет: боевой модуль "ВИЙ" для "Дозор-Б". ВИДЕО
Мати "слуги народу" Горобця купила Мерседес за 8,5 млн грн, - ЗМІ
"Вова и Сема. Вы - два полезных идиота" - мер Днепра Борис Филатов
После госиспытаний в марте начнется серийное производство ракет "Ольха"
В серпні 2014 року, коли в Україну ввійшла регулярна російська армія, у росіян були величезні втрати...
