Глава Держдепу США Ентоні Блінкен під час візиту до Києва обговорить підтримку України в оборонній сфері, а також допомогу українській економіці, питання торгівлі та інвестицій і багато іншого.

Про це розповів в ефірі “Україна 24” заступник глави МЗС України Євген Єнін.

“Ми розглядаємо візит як сигнал потужної підтримки з боку Сполучених Штатів у протидії російській гібридній агресії”, – заявив він.

Заступник глави МЗС зазначив, що візит держсекретаря США до України “є першим повноцінним двостороннім візитом в європейську столицю”.

“Ми розраховуємо на посилення нашої підтримки, як у політичній, так і в оборонній сфері з боку нашого головного союзника з безпеки. Ми розраховуємо на подальшу підтримку США курсу реформ, а також модернізацію всіх сфер життєдіяльності, перш за все пов’язаних з національною безпекою та обороною. Але також будемо говорити і про активізацію взаємодії у сфері торгівлі та інвестицій, будемо говорити про збільшення потенціалу взаємного співробітництва в рамках міжнародних організацій, механізми технічної допомоги для української економіки”, – повідомив Єнін.

Як повідомляла Рубрика, сьогодні в Україну з робочим візитом прибуде Держсекретар США.

Читайте також:  Українські прикордонники випробували новеньку техніку (ФОТО, ВІДЕО)