Днями раніше провів зустріч з начальником залізничної станції «Вишневе».

Проговорили декілька надважливих питань:

  • Перше. Реконструкція пішохідного мосту біля вокзалу. Його ремонт триватиме ще 2 тижні. Розумію те, що багатьом людям, в тому числі й тим, які їздять 716 маршрутом, зовсім не зручно пересікати залізничні колії сусіднім мостом. Проте інакше – ніяк.
  • Друге. Будівництво мостів з ліфтами. Маю бажання та розумію процедуру реалізації будівництва «ліфтової переправи». Впевнений, що кошти на дану задачу будуть виділені!
  • Третє. Чи не найважливішим питанням залізниці є переїзд. 50 і більше автомобілів регулярно стоять на З/Д переїзді, що є не тільки дискомфортно для бажаючих перетнути залізницю, а й заважає проїзду інших авто. Останні, створюючи аварійні ситуації, змушені виїжджати на зустрічну смугу з метою обгону. Це величезна проблема. Вирішення є, читаємо нижче.
  • Четверте. Проговорили алгоритм дій з будівництва автомобільного мосту через вул.Ломоносова до вул. Балукова. Мосту бути!
  • П’яте. Оренда електропотяга( в народі – електрички) для запуску в години пік зранку та ввечері. Алгоритм наступний: ВМР створює КП з послуг транспорту, заключає договір оренди з УЗ. Надходження з продажу квитків йтимуть до міського бюджету. Я розумію, що цей проект є неприбутковим, проте ці кошти варто витрачати задля безпеки та здоровя Вишнівчан( особливо у період пандемії COVID-19), які щодня тисячами їдуть до Києва. На вартість квитка це не вплине. Маршрут: Вишневе – Київ-Волинський – Караваєві дачі – Київ-пас. Так само й назад.

P.S. Такий електропоїзд вже їздив більше 7 років тому, що було дуже зручно.
Також можемо говорити про договір з Київпастрансом щодо автобусних маршрутів Вишневе-Київ.

Вадим Шкавро

Читайте також:  Верещук знову висміяли за рекламу. ВІДЕО

Читайте також: