Коли справа доходить до вибору агентства цифрового маркетингу для вас, це зовсім не важко. Найчастіше багато компаній обирають агентство цифрового маркетингу замість внутрішнього маркетингу, просто тому, що його важко підтримувати. З великою кількістю нових маркетингових тактик, які з’являються щодня, зайняті компанії можуть бути практично неможливими, щоб бути в курсі останніх тенденцій, з’ясувати найкращі способи використання різних платформ; по суті перетворюючись на “валета” у всіх сферах цифрового маркетингу. Як наслідок, ось чому залучення когось іншого за вас може бути дуже вигідним.

Але коли справа доходить до вибору правильної маркетингової компанії, це не рішення, яке слід приймати легковажно особливо, якщо це вперше. Виконайте ці сім кроків, щоб переконатися, що ви вибираєте правильне для вас агентство інтернет маркетингу вибір агентства цифрового маркетингу в 7 кроків

1. ВИЗНАЧТЕ МАРКЕТИНГОВІ ПОТРЕБИ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Коли ви починаєте пошук найкращих фірм із цифрового маркетингу, ви повинні підготуватися і задати собі деякі питання, наприклад, чого я хочу досягнути з агентством і скільки я готовий витратити на це? Розуміння того, чого ви хочете, допоможе вам знайти та звузити саме те, що ви хочете, замість того, щоб витрачати дорогоцінний час та ресурси.

Визначившись з потребами вашої компанії чи то збільшенням присутності вашого бізнесу в Інтернеті, чи перепроектуванням вашого бренду ви готові розпочати активний пошук найкращого для вас агентства цифрового маркетингу.

2. ЗНАЙДІТЬ АГЕНТСТВО, ЯКЕ ВІДПОВІДАЄ ВАШИМ ПОТРЕБАМ
Можливо, ви думаєте “як вибрати для мене агентство?” По -перше, оцініть пакети, які пропонує компанія чи відповідають вони тому, чого ви хочете досягти у вашому бізнесі? Це важливе питання, над яким слід подумати, так як якщо б їхня маркетингова стратегія не була такою, якою ви шукаєте, агентство не «Єдине», як би вам це не подобалося.

Крім того, варто враховувати і вартість. Пам’ятайте, що дійсно не варто витрачати руку і ногу на пакет цифрового маркетингу, який не відповідає вашим потребам.

Читайте також:  Ізраїль не схвалив препарат Covishield, тому можуть виникнути проблеми з визнанням паспортів вакцинації для туристів, - посол Корнійчук

3. ЗРОБІТЬ СВОЄ  ДОСЛІДЖЕННЯ
Перш ніж рухатись уперед у цьому процесі, важливо ретельно вивчити історію діяльності агентств цифрового маркетингу, які ви досліджували. Чи вони практикують те, що проповідують? Основний спосіб дізнатися, чи підходить вам агентство, це переглянути результати, які вони самі дали.

Наприклад, якщо ви плануєте найняти агентство для здійснення контент -маркетингу як їм вести власний блог? Якщо ви думаєте про найм їх для соціальних медіа як вони поводяться зі своїми власними соціальними медіа чи це вдало? Те саме стосується SEO; як вони посідають місце за пошуковими термінами для своєї галузі? Ви знайшли їх на першій сторінці Google? Якщо вони не «практикують те, що проповідують», вони можуть не досягти того, що обіцяють, або бути здатними на послуги, які вони пропонують. Крім того, ще один чудовий спосіб дізнатися, чи найкраща компанія з цифрового маркетингу це рекомендації. Запитайте своїх друзів та родину, чи у них хтось на увазі, чи знайомі друзі друзів. Крім того, подумайте про те, щоб звернутися до своєї професійної мережі у LinkedIn, оскільки у вашій галузі може бути знайомий, який має для вас конкретну пропозицію.

Порада перезавантаження: Будьте особливо обережні, якщо плануєте найняти агентство з цифрового маркетингу з -за кордону. Зарубіжні агентства часто стягують низькі ціни, тому вам може здатися, що ви отримуєте багато, але насправді вам, можливо, доведеться зіткнутися з поганим обслуговуванням. Не кажучи вже про різницю в часі, яка може стати проблемою…

4. ЗАДАВАЙТЕ ПРАВИЛЬНІ ЗАПИТАННЯ
Ви можете подумати, що запитати у агентства цифрового маркетингу? Напевно, у вас буде сто і одне різне питання, але важливо переконатися, що ви ставите правильні запитання.

ОСЬ П’ЯТЬ КЛЮЧОВИХ ПИТАНЬ, ЯКІ СЛІД РОЗГЛЯНУТИ У СВОЄМУ ПОТЕНЦІЙНОМУ НОВОМУ АГЕНТСТВІ: Чи можу я побачити деякі приклади кампаній?

Попросіть компанію представити портфоліо успішних робіт -чи це ефективні PR-кампанії, які дозволять ключовим словам зайняти місце і створити хороший контент з високими показниками кліків і низькими показниками відмов Хто буде завершувати роботу?

Читайте також:  Як вибрати найкраще агентство інтернет маркетингу за 7 кроків

Вам можуть знадобитися різні команди, наприклад, агентство SEO з власною командою контент-маркетингу. Знайдіть час, щоб оглянути компанію і запитати себе: “Чи був би я радий, коли люди знайдуть цю роботу на сайті моєї компанії?” Скільки в середньому ви утримуєте клієнтів?

Одним словом: чим довше, тим краще. Які результати ви можете мені пообіцяти? Майте на увазі, що якщо ви перебуваєте у досить конкурентній галузі, агентство з цифрового маркетингу не повинно обіцяти результатів «дна послідовності» оскільки існує занадто багато факторів неминуче, що результати займуть більше часу, якщо ви перебуваєте в більш конкурентний ринок. Як оцінюватимуться результати та рентабельність інвестицій?

Переконайтеся, що чітко визначено, як будуть вимірюватися результати, а також ваша рентабельність інвестицій (ROI).

5. НАДІШЛІТЬ “ЗАПИТ НА ПРОПОЗИЦІЮ” (RFP)
Після того, як ви скоротите вибір агентств цифрового маркетингу, з якими із задоволенням продовжите, зверніться до компанії, щоб висловити свій інтерес.

Наступний крок надіслати “запит на пропозицію” (RFP) до кількох обраних вами агентств, щоб допомогти вам у виборі найкращого агентства цифрового маркетингу. Запрошення на пропозиції дозволяє збирати інформацію від різних компаній та вибирати компанію, яка найкраще відповідає вашим критеріям, як щодо кваліфікації, так і бюджету. Це має чітко пояснити, яке агентство найкраще підходить для вашого бізнесу, і який контракт із цифрового маркетингу ви повинні підписати.

6. НАДІШЛІТЬ ЇМ ЗАВДАННЯ ТА ОГЛЯД
Якщо ви втомилися читати відгуки та огляди і хочете побачити, що компанія може досягти для вас, подумайте про те, щоб вони виконали завдання для вашого бізнесу. Це дозволяє вам дізнатися, на що вони здатні і чи завжди результати їхніх клієнтів хороші, як вони можуть запропонувати на своєму веб -сайті.

Попросіть їх створити цифрову PR -кампанію або контент -маркетинговий пост для вашого бізнесу та попросіть їх підготувати деякі ідеї, щоб запропонувати вам. Найкращу ідею тоді здійснить агентство цифрового маркетингу, і ви чекаєте, поки результати з’являться. Це може бути у формі висвітлення преси (посилання) або високого рейтингу постів (хоча це займе більше часу).

Читайте також:  Донька судді Печерського суду образила представників української естради (ВІДЕО) -

7. ПРОВЕСТИ ЗУСТРІЧ З АГЕНТСТВОМ
Якщо ви були задоволені всіма досі, саме час провести зустріч із цифровим агентством Це хороший спосіб познайомитися з командою та можливість вирішити будь -які проблеми з командою до підписання будь -якого контракту.

Саме тут стають очевидними будь -які конфлікти особистості, які можуть завдати шкоди успіху вашого бізнесу. Деякі люди називають це “випробуванням пива”, і його часто використовують як метод підбору персоналу ви б вивели їх на пиво у свій місцевий паб, чи вибігли б милю в інший бік? Відповідь на це говорить багато про що.