Триває боротьба між очільниками квазіутворень за владні повноваження та перерозподіл сфер впливу. Резонансна тема “державного перевороту в “ЛНР” використовується І. Плотницьким для розправи над політичними опонентами. При цьому РФ намагається посилити власний вплив на ватажків та розвиток ситуації у “республіках”. З метою “вгамування” керівництва “республіки” до м. Луганськ прибула значна кількість співробітників ФСБ РФ.

Серед бойовиків декількох “бТрО” і козачих НЗФ зростає обурення діями І. Плотницького на тлі подій, пов’язаних із загибеллю колишнього “прем’єр-міністра” Г. Ципкалова. “Міністр МВС “ЛНР” І. Корнет забарикадувався в офісі та виставив власну охорону. “Радники” І. Плотницького виїхали до м. Ростов-на-Дону для тимчасового переховування.

За вказівкою І. Плотницького “генпрокуратурою “ЛНР” у справі підготовки “державного перевороту” заарештовано “голову МДБ “ЛНР” Л. Пасічника, “заступників командувача 2-го АК” В. Кисельова та О. Анащенка, та інших членів НЗФ, партій, організацій та рухів, співробітників “правоохоронних структур”, “органів влади”, місцевих приватних підприємців, які виступали проти політики “уряду “ЛНР”. Оголошено у розшук “екс-главу народних зборів “ЛНР” О. Карякіна (переховується у м. Москва). У ЗМІ “ЛНР” як “докази” у “боротьбі зі зрадниками” демонструється виявлений “генпрокуратурою” у с. Первозванівка (Лутугинський р-н) схрон зі зброєю, яку заколотники нібито планували використати проти І. Плотницького.

О. Захарченко, зі свого боку, критично висловився щодо “перевороту” в “ЛНР” та розпочав кампанію протидії І. Плотницькому. Зокрема, “Міністерством інформації “ДНР” поширюються матеріали про недостовірність інформації щодо “перевороту” та зміни влади в “ЛНР”. Глава “ДНР” запропонував колишньому голові “народної ради “ЛНР” О. Карякіну переїхати з м. Москва до м. Донецьк для переховування від переслідувань з боку І. Плотницького. Серед сепаратистів поширюється інформація про зосередження на “кордоні” з “ЛНР” значної кількості підрозділів “ДНР” та чеченських угруповань, нібито призначених для захоплення “влади” в “ЛНР” під виглядом захисту І. Плотницького.

Читайте також:  ДНИЩЕ! Зам Стеця Татьяна Попова попалась на использовании "бот-сетей" в социальной сети "Facebook" и публикации заказных статей против центра "Миротворец"

Російськими кураторами підготовлено оновлений регламент взаємодії між радниками з РФ, І. Плотницьким та О. Захарченком. Водночас глава “ЛНР” розкритикував новий регламент через відсутність можливості самостійного прийняття рішень та повну відповідальність за рішення, нав’язані радниками. При цьому російські спецслужби вживають заходів з послаблення позицій О. Захарченка, повернувши до м. Донецьк напередодні місцевих “виборів” колишнього керівника батальйону “Восток” О. Ходаковського.