Війна проти власного народу – заздрість переросла у цькування відомого волонтера, добровольця, Народного Героя України Вікторії Мірошніченко

Волонтер Виктория Мирошниченко Народный Герой Украины

Заздрість – найсильніше почуття, яке блокує наш розвиток, яке не дає нам побачити світ у всій його красі, чистоті та щирості. Егоїстичні люди завжди маскують свою заздрість, прикриваючи її оцінкою, обговоренням, засудженням і критикою. Все це переростає в жовч, яка витікає з людини, як у прямому, так і метафоричному сенсі.
Але чи заздрість та жовч керують людьми, які розпочали цькування проти Патріота України, добровольця, відомого волонтера і Народного Героя України Вікторії Мірошніченко?
Майже за чотири роки війни з росією волонтера Вікторію Мірошниченко (позивний РУДА) знає кожен підрозділ, який боронив Україну, знає майже кожен боєць. Численні потреби підрозділів Національної Гвардії України (батальйон імені генерала Кульчицького); бригад Збройних сил України(58-ма окрема мотопіхотна бригада, 93-тя окрема механізована бригада, морпіхи, спецпризначенці); добровольчих батальйонів (“Айдар”, “Правий Сектор”, “Золоті Ворота”, “Миротворець”, “Київ-2”); підрозділів спеціального призначення Міністерства Внутрішніх Справ (полк “Київ”) та багатьох інших вирішувала Вікторія Мірошніченко та її команда.
Командири підрозділів та бійці з великою вдячністю та повагою за можливістю вручали рятівникам нагороди – відзнаки своїх підрозділів, подяки, які волонтери могли б з гордістю носити, показуючи приклад Патріотизму та мужності іншим.
Вікторія Мірошніченко – мати двох чудових доньок, та має двох онуків, але це не зупинило її піти на захист України, окрім волонтерства Вона боєць добробату, який несе службу у зоні АТО.
Можливо багато писати про діяльність Вікторії, але якщо є ті, хто її не знають – можуть ознайомитися у відкритій хроніці на її сторінці у “Facebook”.
Але, зароблені мужністю, важкою працею та відданістю Батьківщині відзнаки звернули на себе увагу людей, діяльність яких направлена на дискредитацію діяльності волонтерської групи, до якої входить Вікторія Мірошніченко. Інакше і не скажеш, та назвати це “заздрістю” – дуже замало, це війна проти власного народу, проти волонтерського руху та бійців, які знаходяться на передовій та постійно отримують допомогу від волонтерів, таких як Вікторія. Ці люди розпочали публічну травлю у соцмережах направлену проти Вікторії.

Катруся Бережная волонтер
17.09.2017 року у соцмережі “facebook” з`явилася публікація, автором якої є Катруся Бережная:
“Я не большой любитель скандалов, но млять. Получила сообщение от бойца… Не тылового подразделения, а с парой серьезных заварушек в анамнезе за три года войны. Дальше цитирую дословно ( с разрешения второй стороны)
– Это справа валонтер?
( Прикладывает скрин, который ниже)
– Да, Виктория Мирошниченко. Но она непойми хто. С одной стороны на контракте, с другой шариться по всей стране
– Они там значки медальки сами себе выдают?
– Ага. Шо в это раз?
– Попалась на фото..вроде в Запорожье была..я пропустил.. Ржу..в шоке.. хотел бы пообщаться с героями..
– Ааа) звёздные волонтеры, хули. Не заморачивайся. На них цацек больше, чем на любом бойце
– У меня в целом взводе таких нет..
– Да совсем совесть потеряли)
Дорогие обцяцькованные волонтеры вот вам совсем совесть не жмёт? 
Вас нифига не смущает, что на вас побрякушек как на ряженых клоунах с российских парадах? 
Или вы сделали больше чем рядовой боец с тремя годами войны за спиной?
Грустно это все.”
Катруся БережнаяЯк бачимо з публікації, ця особа, Катруся Бережная – взагалі безграмотна (орфографічних помилок краще не рахувати), користується російским патріотичним пошукачем “Яндекс”, та спілкується з бійцем – “Не тылового подразделения, а с парой серьезных заварушек в анамнезе за три года войны”, якого жаба задушила за нагороди волонтера. Ви вірите, що це “справжній чоловік”? Ми також…
Також, заздрісниці це здалося замало, й вона зробила цікаві маніпулятівні дописи з образами та деякі з них правоохоронні органи повинні трактувати як погрози:

Читайте також:  НВО «Практика» передала ДСНС вісім піротехнічних машин на базі бронеавтомобіля «Козак-5»

Цей сором підхопили  інші цікаві та безграмотні особистості, які позбавлені будь-якої культури спілкування та почуття “міри”, але про них та деяке бидло додамо інформацію ниже.

На цю травлю Вікторія Мірошніченко зреагувала тактовною публікацією на своїй сторінці у соцмережі “facebook”:

Волонтер Виктория Мирошниченко Герой Украины“#Нагороди_та_срач
Думаю і мені настав час написати, бо не для кого не є таємницею, що саме моє ім’я останній тиждень полощуть в гівні де які патриоти , саме через мої нагороди. В жодному разі не хочу щоб це виглядало як виправдовування. І жодних пояснень. Тільки мої дії.
Рідні мої хлопці, які вручали мені нагороди та нагрудні знаки бригад, батальйонів, підрозділів, я обіцяла вам вдягати їх на свята! Я дуже ними пишаюся! Шкода що на кітелі бракує місця для всіх нагород і якось невдобно носити однакові ордени та медалі , а їх в мене вдома в коробочках купа! Але ж то немає значення! Я пишаюся кожною! Я завжди вам кажу, що не втомлюся подавати набої до самої перемоги і стояти з вами поруч в строю! І в біді і в радості! Рідні мої Hande Made по львівські Svitlana Bozhko та сотні дівчат та хлопців! Я була така щаслива , що змогла приїхати в Запоріжжя та представляти вас на нагородженні орденом Народний Герой України! Я все життя пам’ятатиму як ви примчалися на моє нагородження в Полтаву щоб мене підтримати! Я ревіла на сцені бо то було для мене дуже важливо! Більше 20-ти рідних облич! Моя мама , діти вам дуже вдячні! Я вдягла для представлення вас всі свої нагороди, бо кожна з них це величезний внесок саме вашої організації, вашої невтомної праці! Ваше нагородження для мене було святом! Після закінчення церемонії я вдягнула в машині звичну для мене футболку та пішла святкувати разом з всіма! Китель мій звик висіти на вішаку в казармі, нагадуючі мені про всю відповідальність перед моїм Народом. Але ж навіть ті нагадування зайві, бо з початку війни, не дивлячись на втому, паскудний стан здоров’я, іноді відчай, я не можу все кинути та піти. Ми повинні повернутися з перемогою. Все що в моїх силах я роблю. Легко? На курорті? То прошу зайняти моє місце та влізти в мої берці! І почати лопатою згрібати ті нагороди. Стосовно срачів про мене, то чесно кажучі та манюня кучка жалюгідних , недоласканих людей, яка то пише є для мене прозорими. З їх ртів отримати гівна то як чергова анкета в трибуналі чи будь якому сєпарському ресурсі. Саме там мене так само люто ненавидять.) За час війни що я тільки про себе від них не чула.. Волонтожер, недоволонтер, розвозю пєчєньки рожеві по штабам.. А ще одне! Служу в ментобаті! А цим я більш за все пишаюся! Бо для мене величезна честь служити поруч з тими хлопцями, які з початку війни взяли зброю в руки і стали на захист своєї України, а не десь відсиджують дупи на Західній. Які досі знаходяться на лінії розмежування. Які не колотять понти, а справді служать та виконують свої обов’язки!
Останнє і головне.
Як що хтось думає, що цими вбросами жалюгідними зможе збити мене з ніг, то я вас розчарую. Я воюю заради Перемоги і хто з іншого боку барикад, то хай обламається!
#Невсеремось
P.S. Додам ще, що ні УБД , ні контракту в мене немає. І не буде. Бойових нагород також не маю. Як що розповсюджуєте плітки, то хоч не пишіть того з чого освідченні люди ржатимуть.”
Ситуація дуже обурює і виникає багато питань, бо під час війни Патріотів, а тим більш волонтерів поливати брудом можуть лише вороги України.

Читайте також:  КрАЗ виготовив шасі для вітчизняного ракетного комплексу

Активісти Майдану, волонтери, бійці АТО підтримали Вікторію у дописах:

Список осіб (акаунтів), які з радістю поширювали у соцмережі бруд в адресу волонтера:

Алиса Лисичка

Людмила Полесская  

Андрей Котов

Andry Grom
Василь Конько
Юля Пучкова
Роман Медведєв
Вячеслав Стёпин
Геннадий Петровский
Дмитро Сорока
Ренат Хайдаршин
Галина Воронина
Олег Демяненко
Елена Фомина
Игорь Жужащий
Лили Сова 
Игорь Дзюбенко
Григорій Максимець 

Хто ці люди? будемо дописувати з часом, але неадекватна поведінка, брудні коментарі, зневага та ненависть до Патріота “налице”

Катруся Бережная
Катруся Бережная

Алиса ЛисичкаЛили Сова, та Катруся Бережная видають себе начебто як волонтери, можливо відсутність фінансових та майнових звітів у їхніх хроніках підштовхнуло їх на бруд? Бо на відміну від них у Вікторії Мірошніченко та інших порядних волонтерів є публічні звіти про отримані кошти, від кого, та на що витрачені…

Це четвертий рік бачать усі, хто займається волонтерською діяльністю.

… І якщо це – волонтери, то питання: “Ви чиї?”

Доречі, побачив, що Лілі Сову коментує на “цензор.нет” Юрій Бутусов. Це дуже показово, рівень “цензора” пробив дно – публікувати людей у яких кожне третє слово – мат.

Алиса Лисичка
Алиса Лисичка
Лили Сова волонтер
Лили Сова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вікуля, Ти у НАЦИКІВ НАЙКРАЩА! Слава Героям, низький уклін волонтерам!

До статті будуть доповнення! Якщо хтось бажає залишити допис до публікації, це можливо зробити тут>>>

 

Коментарі до брудної публікації Катрусі Бережної(щоб не потерли):