Вікторія Борзова – номінант “Волонтерської премії – 2017” від Євромайдан SOS

Вікторія Борзова волонтер
Час читання:1 Хвилин, 38 Секунд

Відома волонтер Вікторія Борзова стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

Засновниця благодійного аукціону у Фейсбук “Є Україна” , що створений 2014 р. Вже більше як 1360 лотів виставлено на аукціонах. Більша частина лотів це унікальні речі ручної роботи виготовлені із воєнної атрибутики, привезеної із зони АТО бійцями та розписних виробів. Тут представлені різноманітні сувеніри, гравіровані вироби, іграшки, прикраси, картини та книги, прапори та шеврони. Лоти роз’їхалися по всій Україні та закордон. Найбільша кількість лотів знайшли своїх володарів у Канаді, Польщі, Італії, Іспанії, Японії, Ізраїлю. Також лоти передавалися на благодійний аукціон, який проводився в Канаді, з виручених коштів ставили протези бійцям в Україні.

Протягом 2014-201рр. благодійний аукціон співпрацював. більш ніж з 50 волонтерами та волонтерськими організаціями, допомога була надана майже усім підрозділом на фронті.

За час існування, аукціонні кошти допомогли в придбанні 1000 індивідуальних аптечок за стандартами НАТО, було придбано більше 1000 армійських жетонів, придбала захищена техніка (ноутбуки та планшети), відремонтовані автівки, придбана оптика, комплекти навісів на автомати, екіпіровка, розхідники снайперам та саперам, передані обезболюючи препарати та причини до харківського шпиталю, переведені кошти для придбання одягу та берц бійцям дніпровського шпиталю, допомога розхідниками для маскувальних сіток, передача речей та книг військовим та переселенцям, передача авто для військового телебачення через волонтерів Combat.ua. 

Вікторія Борзова

Більшість хенд-мейд лотів для аукціону Вікторія робить власноруч. Найдорожчий лот аукціону був придбаний за 12345 грн. За весь період на аукціоні було зібрано більш ніж 1 000 000 грн.!

Вікторія дуже ретельний волонтер. Попередньо дізнавається, що саме потрібно купити за виручені на аукціоні кошти, обов’язково надає звіт про їх використані.

Читайте також:  Юлія Левчук - номінант "Волонтерської премії - 2017" від Євромайдан SOS

Аукціон забирає дуже багато часу, Вікторія намагається зацікавити покупців унікальними або рідкісними лотами, хенд-мейд. Постійний пошук лотів. До того ж Віка брала участь у щотижневих ярмарках у Харкові, гроші з яких направлялися на потребу армії («Айдар»,) Адже виготовити красові лоти власноруч потрібно бути не лише майстерним, а й вірити у справу, яку робиш.

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS

0 0
Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%
Social profiles