Ідея обмежити соцмережі для військових є намаганням приховати реальний стан справ на Донбасі

Про це в ефірі «Прямого» сказав народний депутат фракції «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Українська влада програє інформаційну війну з Росією. І це потрібно визнати. Те, що не дозволяють нині журналістам, військовим журналістам висвітлювати правду – це велика помилка влади. І це однозначно. Навпаки, це було б козирем перед міжнародною спільнотою про реальний стан на фронті і також би підтвердило, що так зване розведення сил або відведення українських регулярних військ – це було помилкою. І потрібно журналістам дати можливість, щоб вони спитали все-таки тих людей цивільних, які там проживають: а що дало це розведення? Вам стало краще жити? Ви спокійно спите? Звичайно, люди б сказали «ні». Це дуже велика помилка», — сказав нардеп.

«Про армію. Ми знаємо, що керівництво Збройних сил прийняло рішення щодо обмеження спілкування військових в соціальних мережах. Це результат того, що сучасне керівництво Збройних сил – і я не думаю, що про це не знає головнокомандувач – хочуть закрити реальну інформацію про те, що справді військовим на передовій нелегко, коли вони не можуть відповісти вогнем на ті постійні обстріли. Військовим нелегко пояснити своїм бойовим побратимам, чому вони не можуть їх захистити.

І останні приклади сьогодні, коли обстріляли з безпілотника, кинувши гранату на медичний автомобіль, – це є свідчення того, що не можна сьогодні головнокомандуючому так поступати до тих людей, які сьогодні захищають мир в Україні. Тільки реальний стан справ допоможе на майбутній зустрічі «нормандської четвірки» підкреслити, що Росія ні за яких умов не готова йти на мир, що це тільки бажання теперішньої української влади, які не підтверджені нічим. Хтось просто хоче проводити перемовини з РФ. Хто проводить і хто отримав такий мандат від українського народу – сьогодні залишається за кулісами», — заявив Цимбалюк.