Нещодавно пан Кучер відвідав позиції 59-ої окремої мотопіхотної бригади, яка виконує бойові завдання на Луганському напрямку, та, за його словами, цього разу додому він повернувся вражений та гордий.

«Працюємо з хлопцями з 59-ки вже давно. Не скажу, що виходить приїжджати дуже часто, в більшості випадків ми збираємо все необхідне, а доставляють вже на передову наші колеги в яких краще з часом для поїздки. Цього ж разу я мав на те час і зрадів, що матиму змогу особисто завітати до наших бійців і приїхавши на позиції я в хорошому сенсі був здивований. Ні для кого не стане новиною те, що з початком війни, справи із забезпеченням в нашого війська були, м’яко кажучи, не дуже. Якщо в 2014 році необхідність була майже у всьому, то на сьогоднішній день список складає всього декілька пунктів. Поспілкувавшись з бійцями я переконався в тому, що тилове забезпечення бригади в рази покращилось і наразі функціонує на необхідному рівні. Хлопці жартували, що не пам’ятають, коли останній раз залишились незадоволеними після прийому їжі або ж коли хтось із них ходив у старій продірявленій формі, як це було в 2014-2015 роках. За їх словами, завжди найболючішим питанням було відсутність тепловізорів, то зараз їх вистачає сповна і не виникає жодного дискомфорту для якісного виконання бойових завдань. То скажіть, хіба це може не тішити? Покращення є і вони глобальні! Я впевнений, що ми на правильному шляху!», – написав Микола Кучер.

Також, він додав, що покращення тилового забезпечення в підрозділі значно підняло морально-психологічний стан військовослужбовців. Знаходячись від враженням, пан Кучер жартома заявив, що задумається над припиненням волонтерської діяльності, адже своїми візитами він лише відволікає бійців від виконання завдань.

Читайте також:  Садовому не читати: у Івано-Франківську можна оплатити проїзд карткою (ФОТО) -

Джерело