Ярий борець з корупцією, співробітник Харківського антикорупційного центру, голова політичної партії «ДемАльянс» у Харкові Євген Лісічкін, приховує свою співпрацю ще з однією політичною силою. Так Євген Лісічкін все ще є членом нині забороненої Комуністичної партії України, і приховує свою співпрацю з першим секретарем Харківського обласного комітету Компартії України Аллою Олександрівською, яка нині перебуває під домашнім арештом.

Як стало відомо «Громадська справа Харків» з власних джерел, ще у 2014 році, в розпал політичних військових дій в Україні, активіст Євген Лісічкін бере участь в Антіфашістстькому сході, який був організований харківськими комуністами. Говорячи про необхідність боротьби з фашизмом, Євген Лісічкін нагадав про подвиги юних антифашистів у роки Великої Вітчизняної війни, багато з яких були навіть не ровесниками йому, а набагато молодше. Він підкреслив, що «героями для нас є саме ці молоді люди – борці-антифашисти. Саме на честь таких героїв-антифашистів 8-е лютого щорічно відзначається як День юного героя-антифашиста». Більш детально можна ознайомитися за посиланням: http://www.kpu.ua/…/xarkovskie-kommunisty-proveli-antifashi….
Щоб дати можливість усвідомити людям, наскільки важлива зараз їх громадянська позиція, Євген Лісічкін процитував слова звернення з останнього інтерв’ю колишнього президента Югославії Слободана Мілошевича: «Росіяни! Я зараз звертаюся до всіх руських, жителів України і Білорусі на Балканах теж вважають російськими. Подивіться на нас і запам’ятайте – з вами зроблять те ж саме, коли ви роз’єднані і дасте слабину. Захід – ланцюгова скажена собака вчепиться вам в горло. Брати, пам’ятайте про долю Югославії! Не дайте надійти з вами так само!».

Євген Лісічкін
Євген Лісічкін бере участь в Антифашистстькому сході, 2014 рік

Також стало відомо, що Євген Лісічкін кілька разів зустрічався з Аллою Олександровською, після того, як вона вийшла з СІЗО. Нагадаємо, після заборони діяльності КПУ Александровська взялася за проект про особливий статус області «Слобожанщина». Законопроектом, розробленим організацією, передбачалося створення спеціального адміністративно-правового режиму на території Харківщини: наділити область особливими повноваженнями. У створенні даного документа також брав участь Євген Лісічкін.
Сьогодні ж активіст заперечує свою приналежність до комуністів і всіляко намагається стерти цей факт зі своєї біографії.
Як відомо з відкритих джерел Харківський антикорупційний центр добре фінансується через гранти з США та Європи, що можна вважати втручанням у внутрішні справи суверенної держави України. Однак гроші не пахнуть, що і дозволяє Євгену Лісічкіну вести подвійну гру.
Громадська справа Харків