Вранці 13 травня ВПС Армії оборони Ізраїлю (АОІ) завдали удару по будівлях поштового відомства та банку в Рафіасі на півдні Гази.

Про це пише “Фактор” з посиланням на українського військового і громадського діяча Віктора Ягуна.

Як зазначив кількома годинами раніше прес-секретар АОІ бригадний генерал Едай Зільберман, “в наслідок наших ударів в останні дві доби більша частина потужностей з виробництва ракет ХАМАСу та “Ісламського джихаду” знищена. Моноліт, яким намагалися представити себе терористичні рухі, дав тріщину на тлі нанесеного їм, а також важливим об’єктам у Газі колосальних збитків. Ці збитки відчуває також населення сектора.

Це також підтверджується тим фактом, що в ніч на 13 травня ХАМАС та його союзники в Газі посилено намагалися за допомогою посередників просунути ініціативу припинення вогню. ХАМАС був здивований інтенсивністю ударів Армії оборони Ізраїлю.

“У таких умовах далеко не всі бойовики терористичного руху готові продовжувати силові дії проти Ізраїлю, а багато хто з терористів і зовсім в шоці. Звичайно, ХАМАС та інші ще можуть продовжити ракетні обстріли, але, повторюю, в моноліті вже є тріщини”, – зазначає Віктор Ягун.

Бригадний генерал Зільберман додав, що “АОІ приступила до роботи за новим банком цілей у Газі. Це об’єкти адміністрації ХАМАСу”.