Захарченко, як «справжній» метросексуал, вкрай стурбований своїми рейтингами в медіа-середовищі. Проте, його діяльність на посту очільника псевдодержавного утворення, останнім часом викликає безліч нарікань з боку людей, яким випало лихо проживати на окупованій території. Особливо «зі смаком» Захар поглумився над медициною. Усвідомлюючи обсяги прірви, в якій опинилися ДНРівські бюджетники, він розпорядився у разі надходження коштів з РФ, першочергово забезпечити виплату зарплати вчителям загальноосвітніх навчальних закладів та медичному персоналу лікарняних установ. Але якби ж ті кошти надійшли…

З метою приспання протестної активності громадян, оточення Захара проводить близько 900 агіт-пропагандиських заходів щомісяця. Можете собі уявити цю кодлу борзописців та піарщиків? Їм, з огляду на все, зарплату не затримують так, як горлівським медсестрам, макіївським шахтарям чи торезьким вчителям. На піар у Захара завжди прихована заначка.

От тільки не всі колишні поплічники-революціонери насправді виявилися друзями. Тому, побоюючись за власні медіа-рейтинги, керівництво “ДНР” рекомендує російським ЗМІ не залучати до висвітлення ситуації в “республіці” колишніх “голову парламенту Новоросії” П.Губарєва, “голову народної ради ДНР” А.Пургіна, “міністра закордонних справ ДНР” А.Кофмана та “міністра інформації і масових комунікацій” О.Хрякова. От така пішла недовіра між своїми. А звідки ж тій довірі взятися, якщо Захарове «крисятництво» дуже не до вподоби навіть найближчим соратникам, які теж не проти «попиляти» бюджет, але ж усьому є свої межі.

От наприклад, пообіцяв Захар сім’ям бойовиків, що у разі загибелі їхнього обдуреного пропагандою батька, їм, як компенсацію, виплатять аж 800 тисяч російських рублів. І що? Та нічого, як завжди обдурив. Зрозуміло, що запустив Захар свої спітнілі ручки навіть у «гробові» гроші. Розкрадання «гробових» навіть у маргінальному середовищі вважається за табу. Однак чи зупинило це Захара?

Читайте також:  Сын президента ЦАР устроил в России дебош и напал на женщину

Недалеко той час, коли люди самі прийдуть, і у притаманний донбаському темпераменту спосіб, запитають у очільника звіт. Та так запитають, що відповідь він одразу зможе обговорити з фахівцем у галузі ліфтового господарства «Моторолою». І якщо могилу «Мотороли» охороняють два автоматника у повному спорядженні, то на Захарову і взводу не вистачить. Занадто багато трудящих на Донбасі, які бажають висловити йому свою «вдячність» і «повагу»!