Радио Вести закрываетсяРадио Вести

Колектив “Радио Вести” залишає радіостанцію. Про це в п’ятницю повідомили ведучі в ефірі радіостанції, передає lenta.com.ua.“Починати ще одну віху всередині війни – це недоцільно. Особисто я припиняю співпрацю з “Радио Вести”, так само робить дуже багато моїх колег. Ви, вочевидь, чули, що звільняється генеральний продюсер Віталій Докаленко, шеф-редактор інформаційної служби Ольга Куришко”, – заявив ведучий Дмитро Тузов.

Відзначається, що мовлення радіо має бути припинено через відмову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення продовжити ліцензію замовнику. Раніше стало відомо, що услід за генпродюсером Віталієм Докаленком, шеф-редакторкою Ольгою Куришко і програмною директоркою Іриною Сінченко звільняються 80% співробітників «Ради Вести».

Як повідомляв Укрінформ, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 24 лютого перенесла розгляд питання про продовження строку дії ліцензії “Радио Вести” (ТОВ “ТРК “Дивосвіт”) на мовлення у Києві на 3 березня. Днем раніше Нацрада відмовила “Радио Вести” (ТОВ “ТРВК “Мастер”) у продовженні ліцензії на мовлення в Харкові.

За словами джерел видання «Детектора медіа», раніше співробітники «Радио Вести» підписали надані їм роботодавцем повідомлення про те, що з 28 лютого холдингу «Вести Украина» можуть бути не потрібні їхні послуги, якщо не буде продовжено ліцензії «Радио Вести». Але топ-менеджери редакції самі прийняли рішення припинити співпрацю з радіостанцією, не чекаючи продовження ліцензій.