Загиблим під час вибуху в Дніпрі є інструктор-парамедик, член громадської організації «Український легіон» Олексій Кавлак. Інформацію про це Радіо Свобода підтвердили в ГО «Український легіон».

Голова громадської організації Олексій Санніков зазначив, що загиблий не був учасником бойових дій на Донбасі, але виїздив у зону ООС як інструктор.

«Напевно, мають ще відбутися упізнання. Але судячи з машини, судячи з того, що він у Дніпрі робив останнім часом проєкти, – він. Він парамедик, був на сході як інструктор. Його місія – це викладання домедичної допомоги й мінно-вибухової безпеки, тобто розпізнання загрози і яким чином її уникнути. У нього є власний проєкт Aid Brothers з цього напрямку», – сказав Олексій Санніков.

Він підтвердив, що в Дніпрі Олексій Кавлак реалізовував проєкти з навчання домедичній допомозі. Зокрема, брав участь у вуличних майстер-класах з надання домедичної допомоги при ДТП.

Речник СБУ Артем Дехтяренко підтвердив Радіо Свобода, що загиблими під час вибуху в Дніпрі є речниця ДСНС в області та член патріотичної громадської організації. Він додав, що справу розслідує СБУ. Попередня кваліфікація – частина 3 статті статті 258 Кримінального кодексу (терористичний акт). Версії слідства поки не розголошують, додав він.

Про вибух автомобіля, внаслідок якого загинули дві людини, поліція Дніпропетровської області повідомила вранці 15 вересня.

 

Читайте також:  "На росії бояться, що ЗСУ підуть у наступ", - блогер