На території Республіки Молдова не повинно бути і в кінцевому підсумку не залишиться ніяких іноземних військ. Про це заявив президент Молдови Ігор Додон, передає Блокнот. “Виведення іноземних військ з території Придністров’я безпосередньо пов’язане з політичним вирішенням придністровського конфлікту. Ми сподіваємося, що найближчим часом відновиться діалог з цієї проблеми”, – сказав він.

Щодо політичного вирішення придністровської проблеми глава Молдови наголосив, що підсумкове рішення лишатиметься за народом. “У ході обговорень ми виробимо прийнятне рішення, і з ним вийдемо до народу, запитаємо в нього за допомогою референдуму. Скаже так – добре, ні – ні. Останнє слово буде за громадянами Молдови”, – пояснив Додон.

Нагадаємо, раніше “президент” невизнаної республіки Євген Шевчук висловив категоричний протест проти спільного плану України і Молдови щодо виведення російських військ з Придністров’я.

Читайте також:  УКУС «ТАЙПАНА» - в Украине могут создавать боевые модули, не уступающие американским и европейским разработкам