Українські військові просунулися вперед на південній ділянці фронту АТО і потроху повертають під контроль землю на схід від Маріуполя. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Наразі військові намагаються закріпитися на відвойованій у бойовиків посадці.
Про запеклість боїв свідчать залишки снарядів РСЗВ “Смерч”, випущених з боку окупантів. “Ми з кожним днем йдемо вперед. І я думаю, що найближчим часом ми вже будемо на тих позиціях, на яких вони стоять сьогодні”, – сподівається морський піхотинець “Град”.
Читайте також:
«Вагнеровцы» бегут из Бахмута накануне контрнаступления ВСУ
Мін'юст передав на потреби ЗСУ 125 конфіскованих автомобілів
Поврежденные оккупантами украинские истребители снова взмыли в небо (ФОТО)
Возле Токмака взорвались склады боеприпасов россиян: детонирует больше часа
Украинский производитель трамваев передаст Киеву новый низкопольный трамвай для тестирования.
