Українські військові просунулися вперед на південній ділянці фронту АТО і потроху повертають під контроль землю на схід від Маріуполя. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Наразі військові намагаються закріпитися на відвойованій у бойовиків посадці.
Про запеклість боїв свідчать залишки снарядів РСЗВ “Смерч”, випущених з боку окупантів. “Ми з кожним днем йдемо вперед. І я думаю, що найближчим часом ми вже будемо на тих позиціях, на яких вони стоять сьогодні”, – сподівається морський піхотинець “Град”.
Читайте також:
Украинская армия вышла на новые рубежи под Бахмутом
У "Приватбанку" розповіли, що буде після націоналізації
Верховный главнокомандующий у нас провокатор, трус и подхалим Путина, — Федына
До Києва надійшло 1,2 тисячі тестів для діагностики коронавірусу
"Сергей Мельничук - "заказчик" убийства российских журналистов" - ростовский прокурор на судилище н...
