Українські військові просунулися вперед на південній ділянці фронту АТО і потроху повертають під контроль землю на схід від Маріуполя. Про це йдеться у сюжеті ТСН. Наразі військові намагаються закріпитися на відвойованій у бойовиків посадці.
Про запеклість боїв свідчать залишки снарядів РСЗВ “Смерч”, випущених з боку окупантів. “Ми з кожним днем йдемо вперед. І я думаю, що найближчим часом ми вже будемо на тих позиціях, на яких вони стоять сьогодні”, – сподівається морський піхотинець “Град”.
Читайте також:
В Моспино оккупанты тайком прикопали сотню неопознанных трупов "ихтамнетов"
ВОЛОНТЕРИ ВІДМІЧАЮТЬ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ЗС УКРАЇНИ
Очередной позор! Российский Су-27 не взлетел на выставке AIR CHINA SHOW
Артем Семеніхін як "свободівець" освоює конотопський бюджет (відео)
Украинские хакеры центра "Миротворец" работают на опережение - письма и анкеты от террористов "Мирот...
