Хочете змінити спальню, але постійно відкладаєте через недостатній бюджет? На жаль, зараз ця проблема у багатьох, але з правильним підходом її цілком можна вирішити. Ділимося актуальними порадами, які допоможуть вибрати оформлення і меблі для спальні ціна яких не вдарить по бюджету.

Підлога

Не обов’язково всю площу приміщення покривати дорогим матеріалом. У місцях, де стоятиме шафа чи ліжко можна заощадити. Також якщо планується використання килима, взагалі не варто піклуватися про покриття.

Стеля

Найдешевший і універсальний варіант – звичайне фарбування або побілка. Також можна підлаштуватися під концепцію дизайну. Наприклад, для лофту взагалі не обов’язково чимось покривати стелю, навпаки, іноді рекомендують навіть колишню штукатурку недбало збити.

Меблі

Під час їхнього вибору пройдіться сторінками офіційних інтернет-магазинів самих виробників, там завжди можна купити спальні без зайвої націнки. Крім того, меблі завжди дешевші, якщо купувати повним гарнітуром, ніж окремо.

Стіни

Перше, що починають говорити під час огляду спальні майстри – про вирівнювання стін, а це досить витратна послуга. Якщо плануєте клеїти шпалери, оббивати тканиною або робити фактурну штукатурку це зовсім ні до чого.

Ліжко

Мабуть, на головній героїні кімнати не варто економити, але якщо вибрати з простим каркасом і не особливо видатним узголів’ям, то нічого страшного в практичності та зручності не станеться. Точно не рекомендується купувати дешевий матрац, здоров’я і комфорт від цього сильно постраждають.

Шафа

Звісно, на спальні ціна іноді в рази збільшується, якщо в кімнаті фігурує облаштована гардеробна. Тому ліпше розмістити негроміздку шафу, а ще краще продумати системи зберігання, які її замінять. Наприклад, це може бути простора білизняна шухляда в ліжку або кошики для речей та сучасне рішення – цікаві стійки-вішалки. Також використовуються відкриті або закриті полиці, вони ж заощадять не тільки гроші, а й простір.

Читайте також:  Александр Бугеда Юрий Бугеда - оффшорные делки из РФ промышляют в Украине

Приліжкові тумби

Часто ці предмети купують, а потім розуміють, що їхня функціональність часом завищена. Сучасне – рішення якщо немає великої необхідності зберігати речі вибирайте навісні полиці або консолі.

Освітлення

Якщо спальня використовується виключно для сну, а не поєднує кілька локацій у квартирі, можна відмовитися від верхнього, стельового освітлення або звести його дизайн до мінімуму.

Декор

Частину декоративних елементів можна зробити самому, а також переробити старі.