Завірюха С14

Радикальні націоналісти знов почубилися між собою. Так, увечері 12 лютого, одіозна Віта Завірюха (яка нейшодавно вийшла з СІЗО, де перебувала за підозрою у вбивстві та розбійному нападі) повідомила на своїй сторінці у мережі Facebook про те, що її побили активісти націоналістичного угрупування “С14”. 

Факт бійки підтвердив і хлопець Заверухи, Олесь Черняк. За його словами, конфлікт виник через текст подяки Заверухи тим, хто допомагав її звільненню із в’язниці.

“С14″ намагалось використовувати і керувати моєю дівчиною Вітою Заверухою. Намагались приписати собі заслуги, до яких вони не мають відношення, і хотіли прибрати з тексту подяки імена деяких з тих, хто допомагав у звільненні Віти”, – написав Черняк у соцмережі. За його словами, радикали із “С14” запросили їх зустрітися для обговорення спірних моментів, в результаті зустріч закінчилася бійкою.

За  словами Віти Завірюхи, вона сама влізла в бійку, коли почали бити її хлопця.

“Так, була бійка. Так, нас побили. Мене не сильно, я дівчина, мені сильно й не потрібно. Били мого чоловіка, намагаючись залякати мене та змусити виконувати їх вказівки, які суперечать моральним поняттям – керувати людиною в особистому житті. Їм не сподобалось, що ми їм мало написали подяки в пості”, – написала Заверуха.

В організації підтверджують бійку з Олесем Черняком, але спростовують побиття Заверухи. За словами активістів, після інциденту, коли дівчина пішла від них, то в неї не було жодних тілесних ушкоджень.

“Під час бійки з Черняком Віта Заверуха участі в бійці не приймала. Звичайно, що дівчину ніхто не бив” – йдеться у заяві організації.

Щоправда, радикали із “С14” дещо плутаються у свідченнях – голова угрупування С14 Євген Карась написав у Facebook наступне: “На фото яке виклав Черняк видно, що сліди на обличчі не від удару кулаками і не від бійки. А від прямого твердого предмету.
Ми припускали, що коли її Черняк смикнув бігти, вона могла послизнутися, оскільки ходить на підборах. Скоріше за все щось подібне і відбулося”

Таким чином, встановити справжню картину того, що відбулося між Вітою Завірюхою, Олесем Черняком та активістам із “С14” наразі доволі важко, настільки різняться свідчення всіх учасників конфлікту. Щоправда, відомі представники націоналістичних організацій одностайно стали на бік Завірюхи. Так, Микола Коханівський попросив “С14” “охолонути”:

Читайте також:  СБУ поймала боевика "ДНР", собирал данные о бойцах добробатів

Що ж до народного депутата від  “Радикальноі партії” Ігоря Мосійчука, то він взагалі вдався до прямих погроз.

Мосійчук Завірюха С14