Час читання:4 Хвилин, 27 Секунд

Справжні українські націоналісти з С14 викривають так званих “роволюціонерів” “майдану-3”. Ними виявилися проросійськи запроданці та бойовики ДНР!

 

Мразі, які роками терлися чи у корита рейдерських шарашок, чи у руля сепарських молодіжок, будуть зараз називати себе “майданівцями”?

Почнемо з самого колоритного.

Нині один з лідерів РПС на Майдані – ліричний бородатий хлопчина. Він співає солов’їною мовою про інтереси народу та України. Кличка (позивний у солдат, а цей не служив) “Фауст” – https://www.youtube.com/watch?v=6WuaQb9Gdfc

До Майдану був учасником руху “Сопротивление”. Не “Спротив”, а так як є. Бо це не українська організація, а філіал російської структури.

На фото де стоять мужики в чорних куртках:

12715231_869424466495186_2261506412853438161_n

№1 – Єгор Смородін – є в базі “Миротворця”. Лідер “Сопротивление-Днепр”, бойовик Антимайдану, керівник охорони Царьова. Пізніше – бойовик в ДНР. Зараз з Царьовим у Москві.

№2 Роман Зенцов – відомий російський націоналіст, лідер “Сопротивления”, як для Росії, то адекватний політичний діяч, ратує за здоровий спосіб життя, “Спасьом Русь” всі діла, але ніколи не приховував, що в рядах його руху багато силовиків і що він активно займається переговорами зі спецслужбами про підтримку, веде агітацію в рядах силовиків.

№3 Фауст.

№4 Дмітрій – кієвлянін, зачінщік філіалу “Сопротівлєнія” в Україні. Через нього йшов потік грошей на аренди спортзалів, спортивні заходи та збільшення мережі “Сопротівлєнія” в Україні. Раніше був неодноразово зловлений на симпатіях до Сталіна, Побєдобєсія та вихваляння ветеранів НКВД. За це навіть отримав неодобрення з боку окремих російських осередків “Сопротивления”, бо там було чимало нацистів налаштованих антипутінськи. Під час Майдану Дмітрій організував походи з їжею для “Беркуту” від “Сопротівлєнія”.

Читайте також:  "Миротворец": Лейбнин, Гужва, Хисамов - пропагандистская машина РФ в Украине

12729037_869424499828516_7022612507669227994_n

Фото на Михайлівській площі.

№1. Фауст.

№2. Учасник київського “Сопротівлєнія”, публічний українофоб та вихвалювач Сталіна.

№3. Дмітрій, про нього описано вище.

Проросійськи "революціонери" "Майдану-3"
Проросійськи “революціонери” “Майдану-3”

Фото в представництві “Россотрудничества”.

№1. Алексей Селіванов – лідер “Верного казачества”, проросійська шовіністична структура. Багато членів її виїхало з України воювати в ДНР. С14 регулярно било їм пики десь з 2009-го року. В травні 2014-го невідомі схожі на С14 дали ще раз по пиці Селіванову і порекомендували утриматися від сепаратистської діяльності. Однак попри запевняння що “я хароший”, Селіванов скоро поїхав в ДНР. А рештки “казачєства” в Києві перейшли на режим підпілля. Півроку назад СБУ в ході ефективного відпрацювання затримало рештки “Верного казачества” під час підготовки теракту біля воєнкомату.

№2 Дмітрій – це фото було під час спільної конференції щодо організованого з Москви за підтримки керованого ФСБ проекту СІS-EMO пробігу “Братский путь” з Москви через Україну в Сербію. CIS-EMO – російський фонд який очолює колишній член РНЕ Дмітрій Кочетков. Фонд насправді фінансував, що лівих (проекти київських ліваків Олега Верника та Віталія Дудіна), що “русскіх патріотів”(Сопротівлєніє), що українських ренегатів(львівський антифашистський рух “Опір.інфо” який на гроші Росії отримав мережу офісів та залів). Під час пробігу бігуни вшановували пам’ять російських монархістів та совєтських героїв. З собою несли бюст імператору Ніколаю ІІ. В 2012 році в Україні захід координувався “Сопротівлєнієм” та рядом найодіозніших шовіністичних російських структур. Але в один з днів пробігу невідомі в яких російські шовіністи вбачають С14, на трьох машинах на трасі зупинили російсько-“сопротівлєнську” групу, відпиздили, забрали бюст імператора Нікалая ІІ і рекомендували утриматися від подібних заходів в Україні. Менти Януковича порушили справу за тяжкою статтею “розбій”.

Читайте також:  Криворізька компнія «А-Енерджі» представила робота-розвідника «Scat» (ВІДЕО)

№3 Колишній російський офіцер. Співорганізатор подій по Україні.

№4. Єгор Смородін. Про нього описано вище. Варто додати хіба що те, що під час розпалу сепаратиських подій в Дніпропетровську блядь таки наказали козаки з дніпропетровського угрупування Кирила Дороленка. Тоді Смородін з рядом перевербованих на бік Росії футбольних фанатів, що працювали на Антимайдан, були затримані українськими націоналістами. В джипі у тітушок були виявлені автомати та дробовики. Згодом, їх відмазали депутати від Опоблоку, вийшли під заставу і поїхали воювати в ДНР.

Чи паралельно, чи після “Сопротівлєнія”, Фауст був учасником “Білого молота”. Не пригадуємо, щоб у БМ були якісь особливо проукраїнські акції, чи заявки на націоналістичні ідеї. Основна діяльність яку всі пам’ятають – мутна боротьба схожа на рекет ігрових автоматів. Гральні салони майже всі незаконні і цим користувалося багато шарашок і партій (від Борислава Берези до всяких патріотів) як видом напівлегального рекету.

Однак згідно численних свідчень людей, які продовжували відслідковувати діяльність “Фауста” – під час справжнього Майдану він займав до нього негативну позицію, засуджував “євробєшеніє”.

Характерно, що зараз Фауст на Майдані розсікає в уніформі армії України, яку видають мобілізованим. С14 спочатку трошки відлягло на серці. Подумали, раз хлопчина говорить українською і в формі, то може таки послужив на війні, та змінився?

Хер там. Він ніде не служив. Більше того з початком АТО не підтримував “братскіх войн”.

Більше того – дружина “Фауста”(Тина Кормилицына) завжди була яскраво виражена проросійська особа, яка вважає, що Сашко Білий “мразь горит в аду” бо “убивал русских”.

УВАГА!

Це на секундочку пише дружина співлідера РПС. Того РПС, що вчора ставили пам’ятник Білому і Ліснику(!)

Читайте також:  Турчинов анонсировал создание в Украине резервной полумиллионной армии

Може вона не в темі РПС? В темі. Читайте на скріншоті цитату з її Ask.fm, де вона прямо пише що ідеологія РПС “национализм в широком cмисле”, “без русофобии”.

12715335_869424459828520_3343781974956638556_n

Звичайно. Яка ж русофобія в русі з промосковським блядством.

“Фауст” сам етнічний грузин. Не схожий зовнішністю, невідомо як так склалося, що опинився в Україні, але став фанатичним прихильником скандинавського язичництва. Це просто ще один факт до опису особи.

В принципі, кармазіни, мельничуки, сепарський 17-й канал, вся ця хуєта що ще вчора тусила на недо-рекеті та в копротівлєніях, ржала з Майдану, а вже сьогодні щебетає вкраїнською мовою “за нарід, за правду й волю” – уже достатньо, аби розуміти, що з Майданом-3 поки що діла погано ідуть.

 


 

0 0

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleppy
Sleppy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

One thought on “Справжнє обличчя “революційноі” мразі – бойовики ДНР! Націоналісти С14 викривають російський запроданців!

  1. — Революційні Праві Сили- ВО РПС — питання до»автора, – я є ОДНА ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ВО РПС… – То ті хлопці, що пройшли Майдан, пекло ВІЙНИ, — повернувшись зі Сходу додому, побачивши, що не тільки НЕМАЄ змін, але й стало ще ГІРШЕ ніж було за Януковча, — самоорганізувавшись, , — створили ПАТРІОТИЧНЕ ОБ»ЄДНАННЯ …., щоб хоть якось вплинути на олігархічну здочинну, бандитську владу , — бо так ДАЛІ ЖИТИ НЕ МОЖЛИВО — а Ви цинічно кажете, що ми проект кремля, ? Поливаєте брудом всіх тих, хто в числі перших пішов захищати незалежність України … Бо ми не хочемо ЖИТИ РАБАМИ… , Всі гілки влади зайняли ЗЛОЧИНЦІ із числа ВИРОДКІВ своїх народів , тобто злодії-жиди та хохли продажні … Які роблять все щоб ЗНИЩИТИ ПАТРІОТІВ БАГАТОНАЦІОНАЛЬНОГО НАРОДУ України ВИ — ЦИНІЧНІ ПИСАКИ ?? Ви звичайні брудні прокладки нинішньої БАНДИТСЬКОЇ влади….. Народ має тупо мовчати, бо тільки посміє “рот розкрити” , – бандитська прислуга – ЗАВОЛАЄ на ПАТРІОТІВ, що вони діють на користь путіна..
    Ми це вже “проходили ” під час Революції Гідност, на Майдані… Тільки почнеш “критикувати” тодішню опозиційну “трійку”, зразу ж – ВЕРЕСК – “провокатори”…..
    Так от ВО РПС – не Є кремлівським проектом.. Нас ніхто не фінансує, лише власні кошти членів ВО РПС, про що свідчить той факт, що ми навіть не мали фінансової можливості утримувати одну палатку (до речі не нашу) – на Майдані 21-25 лютого 2016 року. На жаль, до нас також, “затесались” деякі “шестірки ” СБУ та інша нечисть, що захищає ” олігархічний спокій”… Нічого, – пройшли “хрещення”,, шестірок – виявили…Будем ОБЕРЕЖНІШІ.

Comments are closed.

Close
Menu
Social profiles