Аваков блокада ОРДЛО

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликає Антитерористичний центр (АТЦ) прийняти відповідні рішення щодо зняття блокади на Донбасі, які б уряд міг виконати.“Давайте дотримуватися тих законів, які є і давайте дамо ті повноваження силовим органам, щоб відновити тут ситуацію. Я просив би керівників АТЦ зважувати всі відповідні рішення, Антитерористичного центру, який керує всіма силовими операціями в зоні Антитерористичної операції, зважити все… прийняти відповідне рішення, і ми це рішення забезпечимо”, – сказав Аваков в ході наради прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з представниками металургійної промисловості в Києві у вівторок, передає “

Глава МВС зазначив: “Лібералізм нашого уряду не знає кордонів. Місяць нашої ліберальної політики, ваших ліберальних переговорів з ініціаторами цієї блокади… ні до чого не призводить. Треба приймати рішення”.

Звертаючись до прем’єра, Аваков сказав: “Я, думаю, що, дасть Бог, до середи Ви дасте команду і служба підготує нарешті постанову Кабінету міністрів, який посилить порядок переходу”.

Він також наполягає на вирішенні ситуації мінімального критичного імпорту – “товарообміну, який забезпечить тільки життєво необхідні речі для України, і це питання законодавчо буде врегульовано”.

 

Читайте також:  Перемоги тижня в АТО. Порятунок Авдіївки, ліквідація "Грека" і захоплення ОП "Алмаз" (КАРТА)