BMW – Bayerische Motoren Werke – одна з найвідоміших марок автомобілів у світі, адже перший зійшов з конвеєра у далекому 1916 році. Вже понад сто років такі автівки асоціюються зі стабільно високою якістю та стильним агресивним дизайном. Саме завдяки надзвичайній увазі виробника до кожної щонайменшої деталі на вулицях можна зустріти такі автомобілі досить далеких років випуску – вони успішно можуть використовуватись десятиліттями.

Проте кожен автовласник знає, що для ефективної експлуатації автомобіля навіть дуже високої якості йому потрібні регулярні технічні огляди. Саме вони допомагають значно продовжити понад експлуатаційний термін використання автівки. Для власників транспортних засобів бренду BMW було створено сучасний автосервіс ZOLOTOY Garage – саме тут для кожної автівки проведуть якісну діагностику та покращать її технічний стан до оптимального.

Переваги регулярного технічного огляду

Якість автомобілів BMW досить добре відома серед водіїв – над кожною моделлю працюють десятки інженерів для того, щоб зробити її найкращою. Але існують десятки факторів, які можуть привести до несправностей, до того ж потрібна регулярна зміна мастил та інших рідин в автомобілі.

Для того, щоб запобігти більш значним ушкодженням різних автосистем, виробники наполегливо рекомендують проходити регулярний технічний огляд авто. Техцентр «ZOLOTOY Garage» пропонує якісні та сучасні послуги СТО, від діагностики до тюнінгу. Це допоможе не лише продовжити життя кожної з систем, але й зробити користування автівкою більш комфортним та безпечним.

Техобслуговування автомобілів BMW

Корпорація BMW пропонує моделі різного призначення та функціоналу – автосервіс ZOLOTOY Garage пропонує обслуговування авто BMW будь-якої версії:

  • комп’ютерна діагностика автомобілів БМВ є одним з найперших кроків, особливо при виникненні симптомів несправності;
  • розвал-сходження та зміна гуми відповідно до сезонів;
  • гальмівна система, колодки – як ремонт та заміна, так і профілактичний огляд, наприклад, перед далекою або складною дорогою;
  • двигун – поточний та капітальний ремонт, профілактика пошкоджень;
  • є дилерське обладнання БМВ для проведення тюнінгу окремих вузлів;
  • є можливість провести професійний огляд БМВ перед покупкою – як показує практика, саме перевірка авто перед покупкою у кваліфікованому техцентрі допомагає вчасно виявити всі недоліки та проблеми та запобігти придбанню неякісної або пошкодженої автівки.
Читайте також:  Що таке JavaScript і навіщо він потрібний

XP8p0R5JAIl3HA2AhQroI7mFkyyF6WagKlgwtGc37FavPoXQsTf7fxe0rX9sbyLCekW37Wr3ar_TzCz4sG4jNv6Yq7OfaIAOIGdh-JOhHNU_LmKa8CcXnrFLjNuI0HRxl_0tRilxG9pK9qzDfYIW6BE

Окрім базових діагностичних і ремонтних робіт, СТО пропонує безліч видів кузовних робіт, включаючи фарбувальні, також перепрошиття електронних систем та налаштування автоматизації. Використовуються лише оригінальні та сертифіковані деталі, компоненти та запчастини.

СТО БМВ у Києві гарантує швидку та якісну допомогу. Сучасне високотехнологічне обладнання та кваліфіковані фахівці – гарантія ефективної роботи з усіма системами автомобіля. Компанія гарантує не лише надання фахової допомоги, але й дотримання обумовлених термінів виконання робіт.