Здатність добре чути та чітко сприймати звуки є одним з найважливіших людських почуттів. Адже з самого дитинства слух являє собою основний спосіб сприйняття оточуючого світу, маючи значний вплив на розвиток мовлення та подальший процес навчання.

Німецька компанія PATH Medical є світовим лідером, який займається розробкою та постачанням надсучасних пристроїв для діагностики слухових органів, як у дорослих, так і у дітей з моменту їх народження. Професійна команда співробітників компанії складається з талановитих та кваліфікованих кадрів, які втілюють в життя найефективніші інноваційні розробки, виробляючи прилади для діагностики слуху.

Офіційним дистриб’ютором провідного європейського виробника PATH Medical в Україні є ТОВ «Центр Слуху». На сайті Audiometers.com.ua можна детально ознайомитися з асортиментом приладів для аудіометрії та їх детальними характеристиками й властивостями. У потенційних покупців є можливість придбати діагностичне обладнання для імпедансометрії, аудіометрії, тимпанометрії, отоакустичної емісії (OAE) та інші.

Всі прилади відповідають відмінній німецькій якості та мають гарантію виробника. PATH MEDICAL працює за новітніми стандартами та використовує надсучасне обладнання в процесі виробництва. Кожен готовий виріб проходить заключну перевірку перед відправкою клієнту.

Таким німецьким обладнанням успішно користуються у лікарнях та пологових будинках на території України.

Переваги обстеження слуху за допомогою приладів

За допомогою такого обладнання можна:

  • діагностувати різні порушення слуху;
  • визначати проблеми не лише у дорослих, а й у новонароджених та маленьких пацієнтів до 3-х років;
  • проводити об’єктивний аналіз ступеня зниження слуху;
  • отримати можливість проаналізувати стан середнього вуха у дітей та дорослих;
  • ефективно оцінити пороги слуху на високих частотах.

Одним з основних плюсів діагностичних приладів є їх модульний принцип побудови. Це означає, що на пристрій можна встановлювати додаткові модулі, ускладнюючи його. Для цього потрібно лише ввести інший ліцензійний ключ.

Читайте також:  Новинки в индустрии гейминга: отзывы о Драгон Мани

Також існує можливість за допомогою модуля переносити отримані дані до спеціалізованої програми, підключати принтер, модем, зберігати результати аудіометрії.

Методи оцінки слухової функції

Компанія PATH Medical випускає сучасні прилади для діагностики слуху, побудовані по модульному принципу, що дозволяє мати гнучкий підхід до його конфігурації. Суб’єктивна оцінка слухової функції проводиться за допомогою психоакустичних методік, а об’єктивна – за допомогою фізіологічних методів. Наприклад, Senti Desktop Flex – прилад для проведення суб’єктивної аудіометрії повітря та кісток. Він приваблює своїм легким керуванням та можливістю виконувати тест розбірливості мови в шумі, мовні тести для дітей на основі зображень, скринінгові тести на порушення слухової обробки та багато іншого. А пристрій Sentiero Advanced – підійде для комплексного об’єктивного обстеження слуху (КСВП, ASSR, OAE, аудіометрія по повітрю, кістці, мовна аудіометрія, тимпанометрія).

Також завдяки програмному забезпеченню MIRA, надається можливість передавати дані та зберігати бази даних, обробки, оцінки та роздруківки результатів. Відбувається їх регулярне оновлення та постійне вдосконалення технології, що дарує значні переваги для пацієнтів.