Міжнародні перевезення – це переміщення товарів або людей з однієї країни в іншу. Це означає, що коли товари проходять через кордони однієї країни в іншу, наприклад автомобільним транспортом https://www.uvs.in.ua/ua/mizhnarodni-avtoperevezennya/, спосіб транспортування вважається міжнародним.

Міжнародний транспорт працює по всьому світу і виходить за межі національних кордонів. Здійснюється експедиторами та транспортними компаніями, які забезпечують безпечну та швидку доставку.

Вид і транспортні засоби в міжнародних перевезеннях сильно залежать від часу доставки товарів. Наприклад, транспортування продуктів або фруктів вимагає швидкої доставки. Тому при виборі виду транспорту необхідно враховувати швидкість і відстань.

Митний брокер

Компанія перевідник також може надавати повний набір митно-брокерських послуг.  В ній може працювати митний брокер. Митно-брокерські послуги це місцеві транспортні та складські програми інтегровані з операціями з імпорту, що забезпечує повну видимість і прогнозування випуску вантажу протягом усього внутрішнього транзиту до кінцевої доставки.

Брокерські послуги допомагають клієнтам успішно орієнтуватися в складних правилах торгівлі та уникнути додаткових витрат і затримок. Наші експерти митного посередництва готові керувати обробкою вашого імпорту та оцінювати відповідність, щоб забезпечити відповідні, точні та своєчасні послуги щодо в’їзду.

Послуги митного брокера включають:

  • Послуги ліцензованих митних брокерів та кваліфікованих спеціалістів з імпорту
  • Повернення мита
  • Обробка записів, попереднє оформлення та можливості віддаленого місцезнаходження
  • Впровадження та функціонування зони вільної торгівлі
  • Кілька варіантів оплати мита
  • Поруки
  • Консультація з питань відповідності
  • Зовнішня торгівля – консультації
  • Робота з прикордонними службами
  • Експертиза з іншими державними установами

Навіщо працювати зі спеціалістом з дотримання митного законодавства?

Такі проблеми, як митні порушення, помилки в оформленні документів, відсутність або неправильна інформація, неточні розрахунки тарифів і мовні бар’єри можуть спричинити значні затримки та перешкодити відправленням до місця призначення, що ускладнює роботу як компанії, так і їх клієнтів.

Читайте також:  Законопроєкт про реєстрацію собак і котів: «схематоз» чи добра справа?

З огляду на ці (та інші) проблеми, обробка дотримання митних вимог повністю всередині компанії не є ідеальним рішенням для багатьох організацій. Аутсорсинг митно-брокерської обробки часто є більш ефективним (і рентабельним) варіантом.