Чому варто звернутися до рекрутингового агентства?

Велике запитання, яке ми завжди чули: чому ми повинні обирати рекрутингове агентство? Чому їхній сервіс? І так далі. Відповідь полягає в перевагах, які вони приносять своїм персоналом. Ось кілька переваг рекрутингового агентства.

Кожне рекрутингове агентство володіє досвідом

Багато експертів помічали, що рекрутингове агентство більш досвідчене у своїй роботі, ніж відділ кадрів. Якщо роботодавець займається внутрішнім підбором персоналу, по-перше, він повинен найняти хорошого рекрутера ; хто займе інші відкриті посади в майбутньому.

І весь цей процес справді трудомісткий. Для роботодавця це стає стресовою процедурою. Тоді як рекрутингове агентство вже має відданих і добре навчених співробітників, про навчання рекрутерів більш докладно узнати можна за посиланням https://viphr.com.ua/ua/navchannya/.

Економічне рішення

Послуги рекрутингу в агентстві є набагато вигіднішим рішенням для роботодавця. причина? Під час внутрішнього підбору персоналу роботодавець повинен нести багато грошових витрат, як-от найм рекрутера, програмне забезпечення для підбору персоналу , усі ресурси тощо. І це також заповнює лише кілька відкритих вакансій.

Тоді як ви просто повинні заплатити певну суму рекрутинговому агентству, а інші роботи виконуються ними. Заходи включають залучення кандидатів до onboarding.

Хороша мережа

Рекрутингове агентство має краще розширення мережі, ніж відділ кадрів компанії. Отже, можливість отримати кращих і топових талантів через послугу рекрутингового агентства.

Рекрутингове агентство може запропонувати різні типи працівників на посаду, як-от тимчасові наймані працівники, постійні працівники, службовці на основі завдань тощо. Як ми вже згадували вище, усі послуги, які пропонує вам кадрове агентство.

Допомога в інших сферах діяльності фірми

Окрім заповнення відкритих вакансій для компанії, рекрутингове агентство також допомагає фірмі в інших сферах. Перелік областей наведено нижче.

  • Відстеження заявників
  • Тест оцінки перед прийомом на роботу
  • Планування співбесіди
  • Вибір
  • Новий процес найму
  • Онбордінг
  • Планування майбутнього рекрута
  • Внесіть свій внесок у пункти опису посади
  • Звітність
Читайте також:  Причины, по которым пансионат может отказать в заселении пенсионера

Рекрутингове агентство набирає нових співробітників для роботодавців-клієнтів для задоволення потреб їх компаній. Вони діють як комплексне рішення для заповнення різних типів посад, які ми згадали, посади можуть бути постійними, тимчасовими або на основі контракту.

Рекрутингове агентство обслуговує майже всі галузі. Вони також відомі як агентства з працевлаштування або тимчасові агентства. Ось кроки, які показують, як працюють рекрутингові агентства, від оголошення про роботу до найму.

Крок 1: Компанія-клієнт звертається до рекрутингового агентства

Компанії, яким потрібна нова робоча сила для своєї організації, повинні спочатку звернутися до рекрутинговіе  агентства. А потім поділіться детальною інформацією про вимоги, як-от тип відкритої вакансії, скільки співробітників потрібно компанії, які потрібні навички, кваліфікація тощо.

На основі інформації рекрутингове агентство склало посадову інструкцію. А також рекламувати роботу на власних веб-сайтах, в інших дошках оголошень і в соціальних мережах.

Крок 2: Кандидат подає заявку

Кандидати бачать оголошення про роботу на веб-сайтах або в інших каналах. Кандидати обговорюють це питання зі своїм рекрутером. А потім заповніть заявку, якщо вона підходить для кандидата.

Крок 3: Співбесіда 

Коли агентство збирає заявки потенційних кандидатів, вони переходять до наступного кроку. І це перевірка співбесіди, відповідно до типу співбесіди , яка проводиться. Рекрутингові агентства знайомлять потенційних кандидатів з роботодавцем. З цього приводу роботодавець повинен вибрати найбільш кваліфікованого і гідного кандидата.

Крок 4: Укладіть контракт і сплатіть

Рекрутингове агентство керує процесом від кінця до кінця. І це містить багато інформації, яку вони обробляють через програмне забезпечення онлайн-рекрутингу, наприклад систему відстеження кандидатів.

Вони керують різними податками на працевлаштування, такими як соціальне страхування, медичне обслуговування тощо. Компанії-клієнти вказують суму для тимчасових працівників, яка є погодинною. А потім рекрутингове агентство уточнює працівникам суму.

Читайте також:  Роман Левицький. Пластична хірургія. Що ви повинні знати.

Останнє слово щодо послуг, які пропонує рекрутингове агентство

Цей список має допомогти вам глибше зрозуміти мову та тенденції індустрії рекрутингу, а також допомогти вам побачити різноманітні можливості, які у вас є. Майте на увазі, що рекрутингові компанії, як правило, спеціалізуються на одній або кількох із цих послуг рекрутингових агентств. Тож не дивуйтеся, якщо ваш бізнес виконує не все, що в списку.

Рекрутинговф агентства використовують програмне забезпечення для найму персоналу, щоб керувати своїм тимчасовим персоналом і регулярним наймом. Ви можете дізнатися більше про це, пройшовши одногодинну безкоштовну сесію з нашими експертами з продажів, які можуть зіставити наше програмне забезпечення для підбору персоналу з вашими вимогами та зробити ваш персонал більш узгодженим.