Одночасно просте і складне питання для всіх, хто зацікавився цією цікавою професією. Складність, насамперед, полягає в тому, що здобути вищу освіту за цією спеціальністю в нашій країні практично неможливо. Усе, що дають ВНЗ, це професії, які перетинаються з рекрутингом і можуть стати хорошою базою знань для подальшої перекваліфікації. Для роботи рекрутером дуже добре підходять випускники факультетів журналістики, психології, соціології, маркетингу або управління персоналом. Наступним кроком буде освоєння спеціалізованих курсів рекрутингу (https://evotalents.com/uk), які дадуть хороші теоретичні знання та практичні навички.

Де навчитися на IT рекрутера?

Професія рекрутера відносно нова, але вже встигла зарекомендувати себе як затребувана і високооплачувана. Пошук фахівців у галузі інформаційних технологій має свою специфіку і, на відміну від звичайних рекрутерів, вимагає від претендентів професії більшого обсягу технічних знань, особливо у сфері IT. Зараз багато компаній проводять курси для тих, хто хоче опанувати професію рекрутера.

Відкрити Інтернет і знайти їх не складає труднощів. Але, в процесі ознайомлення з інформацією, виникає багато запитань. Курси можуть бути очними і заочними, тривалими і короткими, дешевими і дорогими. А ще можуть рекламуватися додаткові бонуси для слухачів, такі як, наприклад, подальше працевлаштування після їх закінчення.

Ми рекомендуємо обирати ті, де, крім теоретичних знань, буде можливість отримати практичні навички: пройти контрольні завдання, виконати самостійну роботу, отримати зворотний зв’язок від викладача та мати змогу проконсультуватися з передовими фахівцями-практиками в цій професії.

На додаток до навчання мають сенс:

  • відвідування семінарів;
  • перегляд практичних матеріалів і відеоуроків;
  • участь у тематичних заходах;

Усе це допоможе краще зрозуміти особливості IT рекрутингу та краще підготуватися до роботи в майбутній професії.

Читайте також:  Про День Героїв Небесної Сотні українцям нагадають проникливою соціальною рекламою (ВІДЕО)

Кому підійде професія рекрутер?

Окрім того, що професія нова, вона ще й досить творча та цікава. В першу чергу, вона підійде тим, хто активно цікавиться сферою IT. А також тим, хто любить спілкування з людьми, володіє навичками комунікацій, хоче розібратися в роботі технічного відділу і просто проявити всі свої інтелектуальні таланти на цьому терені. У рекрутингу можна працювати як у команді на стабільній зарплаті, так і фрілансером, якщо ви відчуваєте в собі здорові амбіції домогтися фінансового успіху, а також сили і здатність вести кілька проєктів одночасно.

Насамкінець має сенс перерахувати деякі завдання, які у своїй роботі вирішує IT рекрутер:

  1. Пошук кандидатів, вивчення резюме та первинний контакт.
  2. Аналіз і оцінка кваліфікації претендентів.
  3. Проведення співбесід.
  4. Переговори з кандидатами щодо умов праці та заробітної плати.
  5. Підтримка кандидатів на всіх етапах рекрутингу.
  6. Адаптація та соціалізація майбутніх співробітників у новій команді.