Торгова марка Puma виправдано вважається однією із провідних у сфері виробництва спортивного одягу, взуття та аксесуарів. Історія бренду Puma почалась ще у 1948 році. Усім відомо, що бренд з моменту заснування постійно конкурує з «Адідас», однак мало хто здогадується, що послугувало поштовхом до цього. Першою і ключовою причиною став конфлікт двох братів – Адольфа та Рудольфа Даслер. Саме через це 1948 року Адольф створив «Адідас», а Рудольф – «Пуму», хоча спершу брати спільно працювали у сімейній справі. Тривалістю десятиліть фірма переживала як злети, так і падіння. У 2019 році компанія побувала у списку Forbes. Сьогодні вона входить в трійку лідерів своєї галузі, а її продукція продається у 120 країнах світу.

Підкорення вершин: сучасні досягнення

Бренд Пума: випускає широкий перелік товарів:

  • Футболки, худі, куртки на різні сезони;
  • Спортивні костюми та штани;
  • Кросівки, кеди та черевики;
  • Аксесуари та спортивний інвентар.

Випускаються лінійки для повсякденного носіння і для різних видів спорту – бігу, футболу, баскетболу, гольфу і навіть автомобільних перегонів. Підприємство робить значний вклад у популяризацію здорового способу життя та фізичної активності, спонсоруючи спортивні клуби та збірні, зокрема, футбольні.Придбати продукцію Puma вирішують як зірки спорту та шоубізнесу, так і просто любителі комфорту та продуманого стилю.

Особливості нових колекцій «Пума»

Вироби компанії вирізняються особливою стилістикою, яку складно не впізнати. Неповторний стиль присутній в кожній лінійці, від сезону до сезону. У свіжих лінійках переважають однотонні речі з контрастними логотипами та написами, при цьому основні кольори – чорний, синій та червоний, часто використовується прийом колор-блок. В жіночих колекціях присутні моделі рожевого і голубого відтінків. При створенні нових колекцій дизайнери компанії вдосконалюють концепцію, добирають трендові кольори та їх поєднання, співпрацюють у колабораціях із відомими креативними людьми сьогодення. Так, деякі моделі для повсякденного носіння декоровані зображеннями кумедних персонажів. Також чимало уваги приділяється технологіям, спрямованим на максимальну зручність продукції для користувачів.

Читайте також:  Наступ на свободу слова: в Україні суди почали блокувати інформаційні та новостні сайти

Турбота про екологію як тренд та необхідність

На фоні загального зацікавлення екологією Puma не залишилась осторонь. У 2020 році була випущена лінійка одягу та взуття із поліестеру, виготовленого із перероблених пластикових пляшок. Цього ж року запустили у продаж колекцію одягу, фарбованого за допомогою специфічної технології з застосуванням пігментів бактерій, на зміну хімічним барвникам. Поряд з цим був одяг і взуття з матеріалів, які або придатні для вторинної переробки, або ж швидко розкладаються, не заподіювати шкоду довкіллю. У 2021 році брендом була представлена екологічна упаковка, яка на 95% складається з переробленого картону. Коробки такі ж міцні, як звичайні, і на якості це не позначиться. До наступного року марка планує повністю відмовитися від пластикових пакетів, а також замінить пластмасові вішалки та взуттєві колодки на дерев’яні аналоги.