Безперебійне та автономне подання води артезіанської якості – це головна причина, яка пояснює популярність послуги на буріння свердловин Київ та області. Особлива потреба в індивідуальному водному господарстві виникає у жителів регіону, де немає централізованої подачі води. Індивідуальна свердловина здатна ефективно забезпечити водою кілька приватних домоволодінь, садове товариство, приватну агро- або зооферму, будівельні майданчики.

Буріння свердловин – доля професіоналів Самостійно виконати пробурювання та монтаж досить складно та трудомістко, тому доцільніше скористатися послугами спеціалістів. Компанія Artezia, спираючись на багаторічний успішний досвід, оперативно та професійно проводить буріння свердловин на воду з урахуванням гідрогеологічних можливостей ділянки та побажань клієнта.

Проектування

Безперебійна та довговічна експлуатація автономного водного господарства закладається на етапі проектування, який включає цілу низку необхідних робіт:

 • геологічне та гідрогеологічне вивчення ділянки; інженерні розрахунки з техніки та технології пробурювання з урахуванням санітарно-екологічних норм;
 • конструювання проекту свердловини та розрахунок методики її випробування;
 • розрахунок водопідйомного обладнання та потужності енергоспоживання;
 • опрацювання кошторису.

Від якості проведення цього етапу залежить успіх введення свердловини в експлуатацію. Оформлення дозволу фахівці Artezia проводять ретельне обчислення обсягів водоспоживання та відведення, забезпечуючи супровід усього процесу належною дозвільною документацією, одержаною у відповідних державних органах. Також компанія надає послугу пролонгації (продовження терміну дії) дозволу на спецводокористування за умови наявності відповідних документів у клієнта.

Бурові роботи

В результаті вивчення ґрунту, особливостей ландшафту та водоносного горизонту, фахівці компанії визначають технологію буріння:

 • шнекова для піщаних ґрунтів;
 • ударно-канатна технологія для твердих ґрунтів;
 • роторна застосовується, де необхідно буріння свердловин на воду за гранітом. Ця технологія вимагає особливого вивчення пористості та руху підземних вод у гірській породі.

Буріння свердловин проводиться за допомогою спеціалізованої техніки:

 • самохідна бурова установка на базі ЗІЛ-131;
 • мала (переносна) бурова установка.
Читайте також:  Григорій Козловський про перемогу ФК "Рух" у чемпіонаті U19: "Переможний маятник не повинен припиняти свого руху"

Облаштування та обслуговування свердловин

Щоб забезпечити замовнику комфортне користування пробуреною свердловиною, необхідно провести низку робіт:

 • прокопування траншей для укладання водопровідної комунікації та підведення до об’єкта водоспоживання; викопування котловану для відведення води;
 • встановлення кесону або свердловинного адаптера для захисту від сміття, стічних вод, промерзання;
 • з урахуванням розміру свердловини та обсягу водоспоживання проводиться монтаж водопідйомного обладнання та супутньої автоматики, а також обв’язування всіх елементів системи.

Падіння тиску води або погіршення її якості – ознаки несправності системи. Компанія Artezia проводить діагностику та ремонт свердловин, усуває недоліки, допущені непрофесіоналами, здійснює заміну вузлів або фільтрів.В прайсі компанії Artezia представлений детальний прайс на цілу низку послуг, у тому числі на буріння свердловин ціна Київ та область. Потенційні клієнти можуть ознайомитися з вартістю робіт і скласти зразковий кошторис, а точніші розрахунки формують фахівці компанії в ході проведення підготовчих робіт.