Щеплення немовлятам та дітям рекомендовано для запобігання захворювання різними інфекційними захворюваннями, які становлять ризик для життя та розвитку. Кожен, хто вакцинує свою дитину, захищає її, а також допомагає запобігти передачі цих хвороб іншим. Розрізняють обов’язкові види щеплення та рекомендовані. Обов’язкові робляться оскільки вони важливі для здоров’я кожної людини, а також захищають населення. Рекомендовані можуть виконуватися по бажанню батьків, якщо вони хочуть захистити дитину від поширених інфекцій, але вони не є обов’язковими.

У світі планова імунізація здійснюється проти поліомієліту, правця, дифтерії, коклюшу, кору та епідемічного паротиту свинки. Якщо ви в пошуках якісного медичного центру, де можна прищепити вакцину дитині, рекомендуємо звернутися в центр “Дитина”. Саме тут ви отримаєте якісну вакцину іноземного виробництва, високий рівень обслуговування та догляд за вашою дитиною після отримання вакцинації.

Що таке додаткове щеплення

Додаткові щеплення забезпечують індивідуальний захист від рідкісних, але серйозних і потенційно смертельних захворювань. Вони рекомендовані батькам, які хочуть захистити своїх дітей від цих ризиків. Ви можете порадитись з вашим педіатром щодо доцільності того чи іншого виду щеплення. Види небезпечних захворювань:

  • менінгококи;
  • гепатит А та Б;
  • грип;
  • пневмокок;
  • туберкульоз;
  • кліщовий енцефаліт.

Батьки повинні, якщо це можливо, вакцинувати дітей згідно з календарем щеплень. Довгі затримки вакцинації піддають дітей ризику серйозних захворювань, яким вакцини можуть запобігти. Якщо діти пропускають дозу щеплення, батьки повинні поговорити зі своїм лікарем про те, як вони можуть компенсувати пропущений графік вакцинації. Дітям не потрібно повторювати всі ін’єкції, якщо вони пропустили дозу.

Деякі щеплення рекомендуються лише за особливих обставин — наприклад, якщо дитина має підвищений ризик захворювання, якому може запобігти вакцина. Часто в одній ін’єкції поєднують кілька щеплень. Комбінована вакцинація лише зменшує кількість необхідних ін’єкцій, але не знижує безпечність або ефективність вакцини.

Читайте також:  Роман Быковский - солдат РФ, кому жена советовала, как насиловать украинок взят в плен

Пам’ятайте, що своєчасне щеплення може врятувати вашу дитину від серйозного захворювання та врятувати життя вашому оточенню. На сайті дитячої клініки ви можете отримати консультацію щодо вакцинації та отримати якісне обслуговування.