З кожним днем все більше керівників компаній різних організаційно-правових форм, благодійних та громадських організацій (НУО) переходять на https://www.uhy-prostir.com/payroll/ аутсорсинг нарахування заробітної плати. До цього можуть спонукати різні фактори, але незмінним залишається те, що з кожним днем зростає рівень довіри до аутсорсингових компаній. І це не дивно, бо такі компанії:

 • мають висококваліфікованих фахівців з досвідом та знаннями у різних сферах бізнесу;
 • надають послуги швидко та якісно;
 • працюють із сучасними та ефективним програмним забезпеченням;
 • готові прийти на допомогу і налагодити процес нарахування зарплати, та й облік в цілому.

Які послуги можуть входити до аутсорсингу нарахування зарплати?

Все залежить від сфери діяльності компанії, її особливостей та цілей. Тому враховуючи всі аспекти ще на старті співпраці з аутсорсинговою компанією визначається перелік послуг, які підходять конкретно вашій компанії.

До послуг з аутсорсингу нарахування заробітної плати можуть включатись:

 • розрахунок заробітної плати, всіх нарахувань, податків та інших утримань;
 • нарахування винагороди за договорами цивільно правового характеру;
 • підготовка платіжних документів для виплати зарплати;
 • підготовка розрахунково-платіжних відомостей, розрахункових листків та довідок по зарплаті;
 • підготовка та подача зарплатної звітності;
 • консультування з питань трудового законодавства.

Цей перелік не є вичерпним. Та якщо говорити про аутсорсинг зарплати, то варто згадати й про кадрове адміністрування, яке також варто передавати на аутсорсинг. В парі це працює ефективніше, адже заробітна плата та кадри тісно пов’язані між собою.

Які проблеми вирішує аутсорсинг нарахування заробітної плати?

 1. Ефективність. Спеціалісти аутсорсингових компаній мають більший досвід у сфері нарахування та обліку зарплати, розв’язання нетипових задач та знань податкового та трудового законодавства. Це дозволяє більш ефективно налаштувати процес нарахування заробітної плати.
 2. Відповідальність та професіоналізм. Знання законодавства на високому рівні дозволяє уникати штрафних санкцій та порушень у сфері нарахування зарплати.
 3. Економія часу. Передаючи процес нарахування заробітної плати на аутсорсинг, можна більше зосередитись на розвитку основної діяльності компанії або інших процесах.
 4. Економія місця. У більшості випадків аутсорсинг працює онлайн, тому не потрібно виділяти окремі робочі місця для залучених спеціалістів. І дуже зручно: отримали розрахунок зарплати онлайн, підтвердили його і виплата уже летить на карти працівникам.
 5. Конфіденційність. Аутсорсингові компанії гарантують конфіденційність та нерозголошення інформації.
 6. Безперервність процесу. Передавши процес на аутсорсинг не треба хвилюватись, що ваш бухгалтер звільниться, піде у відпустку чи захворіє у період нарахування та виплати заробітної плати вашої Компанії.
Читайте також:  HydroPeptide Solar Defense SPF 30 от Clarity - защита от солнца и комплексный уход

Нарахування заробітної плати більше не буде для вашої компанії чимось складним, якщо залучите до цього процесу спеціалістів аутсорсингової компанії. Делегуйте ті процеси, які можна делегувати, та отримуйте час для розвитку компанії. Переходьте на наш сайт за більш детальною інформацією.