Відома волонтер Циба Юлія стала номінантом “Волонтерської премії -2017” від Євромайдан SOS

Про плоди свого волонтерства Юля каже так: «Багато хлопців-військових, з якими познайомилась у госпіталі, стали друзями. Хтось повернувся після лікування на службу, хтось додому до сімей, але ми пам’ятаємо одне про одного і тримаємо зв’язок. Коли хлопці, їдучи в гарячу точку, кричать у телефон «волонтерам ура!» і сміються, то це означає, що вони тримаються й не падають духом. Або хлопець, який рік не вставав на ноги через травми, раптом каже: «Хочеш покажу фокус?» — і встає на милиці. Та не думаю, що це плоди лише моєї роботи. Це плоди старань нас усіх, хто допомагає, хто віддає останні кошти і час»

Влітку 2014 року Юлія дізналася, що її двоюрідний брат пішов воювати на Схід,у батальйон «Азов». У серпні під Іловайськом їхній підрозділ обстріляли. Загинув командир і ще декілька побратимів. За кілька днів вони зустрілись з братом, коли той їхав на похорон командира. Довго говорили про війну. Юля дізналася, що хлопці мають потребу в аптечках НАТОвського зразка. З того і почалося волонтерство. Але Юля не називала себе волонтером, а просто допомагала братові. Пізніше, у вересні, подруга запросила відвідати з нею госпіталь прикордонників. Юля пішла і відтоді це місце стало одним з найрідніших.
Циба Юлія
Тож, Юлія спочатку відвідувала раз в два тижні госпіталь, із чимось смачним. Потім побачила, що хлопці потребують одягу, бо дуже багато з них були після полону, не мали звичайного чистого вбрання. Багато хто був із Донбасу, тобто їхні домівки залишилися в зоні АТО. Потреби були різні: від їжі та одягу до військової амуніції. Іноді просто поговорити, попити з хлопцями чай у госпіталі, послухати їхні розповіді. Коли більш серйозні травми, доводиться шукати ліки чи спеціальні прилади, які прискорять одужання. Тим, хто після одужання йшов далі на службу, потрібно було знайти форму, берці, рації, рюкзаки, продукти. На початку допомагала прикордонникам і підрозділу брата в «Азові», а тепер допомагає і прикордонникам, і бійцям ЗСУ.

Читайте також:  Николай Галушко - быдлодепутат "слуга" из России с криминальным прошлым папашей рашистом

Нагородження «Волонтерською премію – 2017»  відбудеться 30 листопада 2017 року у міжнародному конгрес-центрі “Український дім” у Києві

– Євромайдан SOS