Ще одне свято артисти найбільшого цирку-шапіто України “Кобзов” напередодні Старого Нового року зробили для діток Луганської та Донецької областей.

До столиці України м.Київа завітав “Потяг Дружби” і партнери цирку, благодійна організація “Стрічка Надії” привезла до цирку “Кобзов” особливих гостей.

В атмосферу казкової новорічної вистави від “Кобзова” поринули 540 школярів із різних міст Луганської та Донецької областей, які живуть в умовах воєнних дій та постійного страху, та, хоча б не на довго, відволіклись від того жаху, що їх оточує щоденно.

Більшість дітей взагалі ніколи не були у цирку, на виставах та взагалі за три останні роки забули, що таке свята, деякі дітки бачили тварин тільки по телевізору.

10-річна Іринка з Луганщини розповіла, що стільки тварин вона ніколи ще не бачила.

Коли я виросту, то хочу працювати з жирафиком і зебрами у цирку. Вони дуже гарні та веселі. А ще мені сподобався кенгуру-боксер, якби не стріляли в мене вдома… я попросила б маму купити мені такого ж“, – розповіла про своєю дитячу мрію п’ятикласниця.

Мені дуже сподобалось в Києві, зовсім не втомилися. Тут ми,наче попали у казку Нового року, особливо сподобалось у цирку, на виставі. Спасибі всім організаторам! Хотілось би, щоб колись цирк “Кобзов” приїхав до нас у Донецьку область. І щоб всі прийшли у цирк вже в мирний час, – говорить 15-річний Дмитро.

Як і планувалося, всі діти з «Потягу Дружби» приїхали до нашого цирку. Ми заспівали разом гімн України, запустили у небо жовто-блакитні кулі.

“Потяг Дружби” у м. Київ. Дітки Луганської та Донецької областей разом з артистами цирку “Кобзов” співають гімн України
Читайте також:  Призначення та використання сталевої арматури 10
cirk-kobzov-2
Волонтери благодійної організації “Стрічка Надії””та дітки Луганської та Донецької областей разом з артистами цирку “Кобзов” співають гімн України

Далі, на маленьких гостей чекало яскраве дійство на манежі. У залі цирку панувала особлива атмосфера, і я радий, що ще 600 дітей, для яких так важлива підтримка і позитивні емоції, стали щасливішими завдяки команді професіоналів цирку «Кобзов».

“Неймовірно, але протягом 18 років, понад 820 000 тисяч дітей відвідали наш цирк безкоштовно! Їх спільна енергія від вражень, отриманих під час кожної вистави – це головна мотивація для руху вперед! Бо для нас — чужих дітей не буває! Нехай у ці святкові дні збудуться маленькі і великі мрії, а головне – по всій території України запанує мир!”, – поділився Микола Кобзов.

Також, за 3 останні місяці цирк “Кобзов” подарував свята більш ніж тисячи сім`ям військовослужбовців, які захищали та захищають нашу державу у зоні бойових дій на Донбасі, та сім`ям Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані за майбутнє нашої країни