За старими методиками для лікування захворювань ротової порожнини зазвичай використовується хірургічне втручання. Це простий та іноді навіть примітивний метод вирішення проблеми. Гінгівіт, пародонтоз, або будь-яка інша хвороба потребує роботи хірурга. Або, потребувала. Так, тепер неприємний або навіть болісний спосіб подолання проблеми можна замінити. Альтернативою є вектор терапія, яка відбувається з використанням високотехнологічного апарату та демонструє високу ефективність. Стоматологічна клініка Denta Derm в Києві має позитивний досвід у використанні даного апарату.

Принцип роботи апарату та суть процедури

Головним елементом у вектор терапії в Києві є застосування ультразвукової хвилі у поєднанні з гідроксиапатитом кальцію. Відбувається обробка проблемних ділянок ротової порожнини, завдяки чому можна ефективно боротися проти інфекцій. Зубний камінь, бляшки, бактерії – все це буде знищено завдяки концентрованому впливу, а також балансу потужностей та кількості суспензії.

Показання для процедури

Не зважаючи на високу ефективність вказаних методів лікування, вектор терапія не є тією “чарівною паличкою”, яка миттєво лікує пацієнтів від всіх можливих недугів. Вона застосовується як частина комплексного лікування для усунення конкретної проблеми. Наприклад, для лікування пародонтиту. Це інфекційне захворювання, яке лікується за рекомендаціями лікаря. На перших етапах захворювання розвивається безсимптомно, тому слід регулярно проходити медогляди у стоматолога для уникнення загострення.

Лікування відбувається у кілька етапів, і на кожному з цих етапів застосування вектор терапії є актуальним. Наприклад, коли йде підготовка до протезування, відбувається обробка верхньої ділянки зубів. Ця процедура також ефективна, коли пацієнтові потрібно встановити ортопедичні конструкції або імпланти. Але, знову ж таки, все має відбуватися після погодження з лікарем.

Вектор терапія в клініці Denta Derm у Києві

Якщо у вас є потреба у проведенні вектор терапії, ви завжди можете звернутися до клініки Denta Derm. Досвідчені спеціалісти, які майстерно використовують апарат для проведення вектор терапії, зроблять все для вашого комфорту. Це вже не ті часи, коли доводилося вводити анестезію та чекати, коли м’язи “відійдуть” від її дії. Тепер, завдяки таким процедурам як вектор терапія, все стає набагато простіше. Стоматологи клініки Denta Derm подбають про те, аби ви позбулися болісних відчуттів та тримати зуби здоровими.

Читайте також:  Игорь Берник: львовский инфекционист пытался за взятку сбежать из Украины