Депутати Львівської міської ради пішли на перерву до вівторка -

Наталія Шелестак Фото: 4studio

Голова бюджетної комісії Наталія Шелестак запропонувала проголосувати “за” із однією поправкою від Руслана Кошулинського, аби обирала банк постійна комісія із подальшим погодженням на сесії

У Львові близько 18:30 депутати міської ради продовжили засідання. Вони проголосували за регламент та розглянули 6 питання у порядку денному — “про обслуговування коштів бюджету Львівської міської територіальної громади у частині бюджету розвитку”. Про це інформує з посиланням на Суспільне. 

Директор міського департаменту фінансової політики Олег Іщук запропонував депутатам проголосувати “за”.

“Давайте зробимо щоб ці гроші були альтернативні: або на казначействі, або — в банку. Хто кращі умови запропонує, там і будуть. Говоримо про бюджет розвитку. Що таке гроші на рахунку у банку — це середньоденні залишки. Банк платить відсотки. Ми хочемо щоб ця практика продовжувалася”, — сказав Олег Іщук.

Голова бюджетної комісії Наталія Шелестак запропонувала проголосувати “за” із однією поправкою від Руслана Кошулинського, аби обирала банк постійна комісія із подальшим погодженням на сесії. У попередній редакції виконком мав визначати банк, а погодити мала комісія.

Після обговорень погодили перший варіант.

Проект депутати підтримали.

“За” — 60, “проти” — 0, “не голосував” — 0.

Після цього Андрій Садовий оголосив перерву до 12:00 вівторка, 29 грудня. Депутати це підтримали.

Коментарі

Позначки: Львів, Львівська міська рада, Шелестак