Депутати Львівської міськради затвердили склад 12 депутатських комісій -

Депутати Львівської міськради затвердили склад 12 депутатських комісій

23 грудня на пленарному засіданні депутати затвердили структуру та персональний склад постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання.

Про це інформує депутатський портал Львівської міськради, пише .

Відповідно до ухвали, у Львівській міській раді діятиме 12 постійних депутатських комісій.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання

  1. Комісія комунального майна, ресурсів та історичного середовища

Івах Сергій Ярославович                            – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Москаленко Андрій Олександрович         – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Гринишин Володимир Іванович                – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Члени комісії:

Пелех Олена Зінонівна                               – політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства

Шевців Андрій Володимирович                – голова комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Лукашевський Юрій Олегович                  – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Рудницький Іван Іванович                         – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

Дуда Роман Ігорович                                  – політична партія “Європейська солідарність”

Доскіч Остап Юрійович                             – політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія землекористування та агломерації

Гаразд Володимир Петрович                     – голова комісії, політична партія “Голос”

Мельничук Любомир Анатолійович         – заступник голови комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Моравецький Юрій Васильович                – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

Зубрицька Богданна Іванівна                     – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Ворко Тарас Ігорович                                – політична партія “Варта”

Грицевич Роман Євгенович                       – політична партія “Європейська солідарність”

Дідух Михайло Олексійович                     – політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій

Різник Олексій Романович                         – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Мартинюк Юрій Анатолійович                 – заступник голови комісії, політична партія “Варта”

Читайте також:  Порошенко усилил соцзащиту бойцов АТО и их семей

Гутник Андріян Юрійович                        – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Члени комісії:

Бербека Назарій Володимирович              – політична партія “Європейська солідарність”

Доскіч Віктор Вікторович                          – політична партія “Європейська солідарність”

Дячишин Андрій Богданович                    – політична партія “Голос”

Давидович Любов Павлівна                       – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

  1. Комісія фінансів та планування бюджету:

Шелестак Наталія Володимирівна            – голова комісії, політична партія “Варта”

Троць Віталій Іванович                              – заступник голови комісії, політична партія “Голос”

Гринів Юрій Олексійович                          – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

Василишин Олег Михайлович                   – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Довжик Вікторія Вікторівна                      – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Кошулинський Руслан Володимирович   – всеукраїнське об’єднання “Свобода”

Посипанко Ольга Іванівна                         – політична партія “Європейська солідарність”

Гой Володимир Богданович                      – політична партія “Європейська солідарність”

Федишин Роман Степанович                     – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Шевченко Тетяна Григорівна                    – політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія екології, природокористування та енергозбереження

Лучишин Володимир Станіславович        – голова комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Чижишин Марія Анатоліївна                     – заступник голови комісії, політична партія “Голос”

Окряк Анастасія Ізидорівна                       – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків

Мелесова-Вальчак Лейла Магомедівна     – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Хомчин Юлія Володимирівна                   – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Курочка Андрій Мирославович                 – секретар комісії, політична партія “Голос”

Члени комісії:

Адамик Петро Михайлович                       – політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія освіти і науки:

Христенко Вікторія Вікторівна                  – голова комісії, політична партія “Голос”

Васюта Неля Мирославівна                       – заступник голови комісії, політична партія “Варта”

Сомик Наталія Петрівна                             – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність

Читайте також:  Из оккупированной Горловки в Россию отправился секретный микроавтобус с трупами

Члени комісії:

Закалюк Андрій Євгенович                        – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

  1. Комісія підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини

Динік Оксана Вікторівна                            – голова комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Марусяк Володимир Ярославович            – заступник голови комісії, секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Печенко Орест Орестович                         – секретар комісії, політична партія “Варта”

Члени комісії:

Возняк Олекса Орестович                          – політична партія “Голос”

  1. Комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки

Пак Уляна Ігорівна                                     – голова комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Мельник Юрій Миколайович                    – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Тягнибок Андрій Ярославович                  – секретар комісії, всеукраїнське об’єднання “Свобода”

  1. Комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності

Зінкевич Ігор Володимирович                   – голова комісії, політична партія “Варта”

Стець Андрій Романович                           – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Лесик Володимир Любомирович              – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

  1. Комісія охорони здоровя та соціального захисту

Веремчук Валерій Миколайович               – голова комісії, політична партія “Варта”

Герич Гнат Ігорович                                   – заступник голови комісії, політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Пасевич Олена Вікторівна                         – секретар комісії, політична партія “Європейська солідарність”

Члени комісії:

Шолтис Ігор Вікторович                            – політична партія “Голос”

Колесник Дмитро Євгенович                     – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Бойко Євген Теодозійович                         – політична партія “Об’єднання “Самопоміч”

Кузик Євген Станіславович                       – політична партія “Європейська солідарність”

Ломага Юрій Томашович                          – політична партія “Європейська солідарність”

Маруняк Оксана Іванівна                           – політична партія “Європейська солідарність”

Коментарі

Позначки: депутатські комісії, Львів, Львівська міська рада