hromadske.tv Дмитро Гнап, Христина Бондаренко, Анастасія Станко, Наталія Гуменюк, Богдан Кутєпов, Анна Бабінець Громадське ТБ

“Нещодавно Роман Скрипін в інтерв’ю заявив, що журналістів Громадського ТБ спонсує Льовочкін, Ахмєтов…
Сьогодні я надіслав запит до Громадського Телебачення” – пише незалежний журналіст Мирослав Олешко.

Схоже непрофесійність та маніпуляції у інфополі не залишили осторонь активістів. Спрацював “ефект бумеранга”. Дуже цікаво, яку відповідь нададуть працівники hromadske.tv, якщо взагалі нададуть. Та схоже автор запиту вже знає відповідь. Якщо виявляться факти фінансування “громадського” Льовочкіним та Ахмєтовим – це буде повний кінець кар`єри Гнапа і Ко та їх TV.

Заява про порушення медійного законодавства та журналістських стандартів журналістами проекту «Слідство.Інфо» Дмитром Гнапом та Ганною Бабінець

Запит до Громадського телебачення від Мирослава Олешко:

Запит про доступ до публічної інформації hromadske.tv

Журналісти володіють великою владою в суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися із скромністю і почуттям обов’язку перед читачем. У всі часи вони домагалися визнання завдяки високому рівню точності та неупередженості, а також завдяки дотриманню ними правил чесної гри.
Першою, другою й третьою владою є, відповідно, законодавча, виконавча та судова гілки влади.

Четверта влада — словосполучення, яким визначають пресу та її вплив у соціумі.
За допомогою масової інформації можна впливати на громадську думку як стан масової свідомості. Масові комунікації сприяють тим самим найкращій реалізації цілей суб’єктів соціальних інтересів. Цей факт став підставою виникнення терміну «четверта влада», яка наділяє масові комунікації якимись особливими владними повноваженнями.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Читайте також:  Страны НАТО перенимают опыт украинских военных медиков

Згідно з пунктом 3 статті 5 Закону України «Про захист персональних даних», персональні дані, зазначені у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, оформленій за формою і в порядку, встановленими Законом України “Про засади і запобігання корупції”, не належать до інформації з обмеженим доступом, крім відомостей визначених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

На моє переконання, журналістам та власникам (керівникам) каналу Громадське ТБ треба бути такими ж відкритими, як і політики.

Зважаючи на викладене прошу надати та опублікувати на сайті http://hromadske.ua :
1) Копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014, 2015 роки наступних осіб: Дмитро Гнап, Христина Бондаренко, Анастасія Станко, Наталія Гуменюк, Богдан Кутєпов, Анна Бабінець та інші працівники Громадського ТБ.
2) У відповідності до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Оскільки даний запит подається електронною поштою, прошу також надати відповідь у вигляді електронних документів на адресу електронної пошти запитувача: [email protected]

Згідно із статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,
Мирослав Олешко

запит 1 hromadske.tv Дмитро Гнап, Христина Бондаренко, Анастасія Станко, Наталія Гуменюк, Богдан Кутєпов, Анна Бабінець Громадське ТБ

Подписывайтесь на новости Спільно в социальных сетях:

Страница Spilno в Facebook   Поставь «Like» и подпишись!  

Группа Spilno в Facebook        Присоединяйся к сообществу!

Страница Spilno в Тwitter        Заходи и «читай» нас!

Страница Spilno в Google +     Подпишись в Google +

Канал Spilno в YouTube           Подпишись на канал YouTube

Страница Spilno ВКонтакте     Подпишись на новости! 

Группа Spilno в «ОК»               Заходи в нашу группу!

Читайте також:  События в Мариуполе 9 мая 2016 года

Читайте також: