Ефремов

З огляду на інкриміновані прокуратурою статті, колишньому керівнику фракції “Партії регіонів” Олександру Єфремову загрожує найвища міра покарання – довічне ув’язнення. Але в той же момент йому можуть істотно зменшити цей термін в тому випадку, їли він погодиться на сумлінну співпрацю зі слідством.

Про це розповів в ефірі “5 каналу” старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень (2014-2015), народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Валерій Карпунцов, передає “Літописець“.

“Відповідальність за Кримінальним кодексом, яка є значною, ті роки, які в перспективі можуть бути проведені за ґратами, а там йде до довічного ув’язнення. Йому можуть зменшити термін, якщо він піде на співпрацю зі слідством. І це безцінна інформація. Суд, я упевнений, за умови співпраці піде назустріч щодо зменшення терміну відбування покарання”, – пояснив він.

До останнього моменту, розповів Карпунцов, екс-нардеп Єфремов був упевнений у своїй безкарності, і навіть не припускав, що генпрокурор піде на такі дії.

Нагадаємо, вчора, 1 серпня, Олександр Єфремов, за рішенням суду, був узятий під варту на 2 місяці.