Робота будь-якого підприємства супроводжується багатьма нюансами. Одне з найважливіших питань — правильний вибір постачальника електроенергії. Це дуже відповідально, адже без електрики жоден бізнес працювати не здатен.

Підприємцям конче потрібно підібрати компанію, що має неабиякий досвід у роботі з юридичними особами, пропонує вигідні тарифи, зручний, високоякісний сервіс та своєчасну підтримку. Усім цим критеріям повністю відповідає компанія «Твій ГазЗбут», що вже співпрацює з величезною кількістю підприємств України.

Ризики для компанії, що обрала неякісного постачальника електрики

В залежності від обсягів споживання ціна на електричну енергію для юридичних осіб може в декілька разів перевищувати вартість 1 кВт/год для побутового споживача. Тому зростання цін на електрику найбільше відбивається саме на промислових підприємствах, об’єктах малого та середнього бізнесу. Великі витрати у цій сфері призводять до низки проблем:

  • поступова втрата конкурентоспроможності;
  • виникнення боргів;
  • зниження якості послуг або товарів;
  • підвищення собівартості продукції.

Результатом стає поступове скорочення персоналу, зниження темпів виробництва, а іноді й повне закриття підприємства. Виходом з такої ситуації стає ретельний аналіз тарифів та перехід до іншого постачальника.

«Твій ГазЗбут» — надійний постачальник електрики для бізнесу

Доступна електроенергія для підприємств дуже важлива, тому компанія «Твій ГазЗбут» з кожним роком нарощує темпи та обсяги постачання. Своїм клієнтам корпорація пропонує просту й абсолютно прозору схему співробітництва, вигідні тарифи та якісне обслуговування. Проаналізувавши свої потреби, кожен клієнт може обрати один з таких варіантів:

  • «Фікс на електроенергію». Пропозиція доступна для підприємців групи Б, а вартість по договору залежить від способу оплати. При здійсненні передоплати вартість МВт*год складає 3170гривень. Якщо оплата робитиметься подекадно — 3230 грн, а для тих підприємців, що бажають скористатися післяплатою, —3300 грн/МВт*год.
  • «Електроенергія зі знижкою до 30% від маржі постачальника». Цей тарифний план передбачає знижки від 15% до 30% від нашої маржі, щоб кожен клієнт мав найвигіднішу ціну з урахування своїх потреб. Розмір знижки залежить від обсягів споживання та від обраного способу оплати. Економія 30% від маржі надається споживачам, що планують скористатися передплатою, а 20% від маржі — тим, хто платитиме подекадно.
Читайте також:  Николай Тищенко: от Коли Оболонского до «слуги народа»

Високим попитом споживачів користується здвоєний пакет «Газ + Електроенергія», що надає можливість економити не тільки гроші, а й час. Під час користування тарифним планом клієнт буде взаємодіяти лише з одним менеджером, що надасть підтримку з будь-якого питання в режимі 24/7.

Укладаючи договір з компанією «Твій ГазЗбут», ви отримуєте вигідний тариф, гнучкий графік оплати, цілодобову підтримку, відсутність штрафів за небаланси та інші переваги. Також можливе укладання договорів за індивідуальними домовленостями. Електроенергія для підприємств від компанії «Твій ГазЗбут» — це швидко, вигідно та надійно!