Кабінет міністрів України розподілив 6,5 млрд грн (240,5 млн дол за курсом), передбачених у державному бюджеті за програмою на розвиток озброєння і військової техніки Збройних Сил України на 2017 рік.Про це повідомляє “Військовий навігатор”.Згідно з розпорядженням №81 від 8 лютого, уряд розподілив 6471,1 млн грн, з яких 5,6 млрд грн виділено на закупівлю і модернізацію озброєння та військової техніки, 520,5 млн грн – на проведення науково-дослідних і дослідницько-конструкторських робіт, ще 242,2 млн грн (8,9 млн дол за курсом) – на створення Єдиної автоматизованої системи управління ЗСУ.
Крім того, виділено 91 млн грн (за курсом долара 2/3 експортної ціни одного танка “Оплот”) на ремонт і модернізацію флагмана Військово-Морських сиз ЗС України фрегата “Гетьман Сагайдачний”.
У повідомленні, яке додається до розпорядження, зазначається, що дане рішення прийняте з метою оснащення українських військ у відповідності зі стандартами армій країн НАТО.
Укрзализныця - состояние белья шокирует: желтая наволочка, пятна на простынях. Кто виноват
Почему приостановят железнодорожное сообщение в "ДНР"?
Політика США послідовна. Захід ніколи не буде домовлятися з агресором за спиною України, як нас ляка...
Союзники перестали ділитися з Україною розвідувальними даними - через шпигунів Москви у преЗЕдента
На границе с Литвой обнаружили тайник с дронами