На Франківщині «ад і Ізраїль».

87 округ, довибори: Вірастюк від «Слуги» проти Шевченка від «За Майбутнє». Голова ОВК від «Голосу», це важливо. Тому що «Голос» тут не над сутичкою, як повинно бути, а активно подіграє «Слугам».

За всіма даними перемагає Шевченко, але підрахунок затягують як можуть. «Голос» тричі (!) Міняв голову комісії, будівлю «мінували», повідомляли про спалах ковіда, членам ОВК погрожують, тріпають нерви, крадуть їх телефони і документи. Все це роблять «Слуги», яких привіз з собою Микола Тищенко (в минулому кримінальник Коля Оболонський). І поки все це відбувається, голова ОВК видає, що нічого не помічає. При цьому і Шевченко і «Слуги» накручують людей, які вже готові йти стінка на стінку.

Як ви розумієте, тут дуже багато залежить від голови комісії. А він вочевидь працює на «Слуг».

Надіслала його на округ особисто Кіра Рудик, і, наскільки ми знаємо, особисто з Кірою Рудик про такий розклад домовився Корнієнко. І оплатив цей розклад теж він. Недорого, десятка за все. І обіцяв столичних бордів до виборів. Але до тих виборів і Кірі і Корнієнку ще дожити треба.

А взагалі, це зараз пробник президентських виборів, запам’ятовуйте що вони роблять, те ж саме будуть чудити через три роки. Інакше, судячи з усього, у Зеленського шансів небагато.